Ostatni dzień wakacji w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

Ostatni dzień wakacji w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach spędziliśmy bardzo aktywnie!

Dziś plac zabaw, oraz wszystkie aktywne zabawy przedstawiane przez instruktorów były nasze!

Dla dzieci czekała też niespodzianka w postaci kiełbasek z grila oraz przepyszne lody.

Poza czasem spędzonym na dworze, gdzie było przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną, wyścigi, gry pamięciowe, a także piłka nożna w którą zagrał z dziećmi zaproszony Sołtys Jarosław Erbetowski, znaleźliśmy czas na wykonanie prac plastycznych.

Podczas zajęć plastycznych wykonaliśmy pocztówki wakacyjne, na których znalazły się widoki pięknych gór, morza i innych ciekawych zakątków naszej Polski.

Zapraszamy do relacji fotograficznej i z radością wchodzimy w kolejny rok szkolny, podczas którego także zapraszamy do nas na ciekawe zajęcia popołudniowe.