Wyniki konkursu dożynkowego

Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach wyszedł z ciekawą propozycją konkursową, której realizacją było wykonanie przez dzieci prac plastycznych w formacie A4, które przedstawiają obraz dozynek i/lub nawiązanie do nich.

Dla dorosłych natomiast propozycją do zrobienia była praca przestrzenna - dekoracja dożynkowa.

Do oceny pięknych prac, które można oglądać na wystawie w WDK w Ogorzelinach, powołane zostało jury w skład ktorego wliczam: Sołtysa Jarosława Erbetowskiego, Romanę Erbetowską i Natalię Krzoska.

Wśród wielu prac z kategorii dziecięcej wybrane zostały przez trzyosobową komisję trzy najciekawsze prace.

Wyniki konkursu:

Miejsce I Wojciech Wirkus

Miejsce II Rozalia Stolpa

Miejsce III Paweł Mikusek

W kategorii dorośli zwyciężła pani Dorota Wirkus, która wykonała przepiękną ozdobę z naturalnych tworzyw.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i serdecznie zapraszamy do oglądania naszej wystawy.