Pierwsze zajęcia wakacyjne dla dzieci w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

Pierwsze zajęcia wakacyjne jak zawsze stanowią  przedsmak wszystkich atrakcji które nas czekają w okresie letnim w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach. Dzieci zapoznają się z ofertą, planują i mówią o swoich wymarzonych wakacjach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę wakacyjną, na którą serdecznie zapraszamy!

Podczas dzisiejszych warsztatów plany wakacyjne zostały przelane na kartki papieru, korzystajac przy tym z ciekawej techniki plastycznej , do której potrzebna była sól i kolorowe kredy. Dzieci stworzyły piękne obrazki, na których wytyczone kolorowymi kredkami kontury wypełniane były przygotowaną przez dzieci barwioną solą.

Po zakończeniu solnych obrazków wybraliśmy się na plac przy WDK w Ogorzelinach na którym weszliśmy w świat dawnych zabaw podwórkowych, ale przednio bawiły sie także z wykorzystaniem piłki, liny i skakanek.

Zapraszamy dzieci na wspólne zabawy podczas przerwy wakacyjnej!