Dzień Mamy w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

Z okazji Dnia Mamy w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach przygotowane zostało spotkanie z różnymi niespodziankami z zaangażowaniem naszych podopiecznych.

Wszystkie Mamy przywitała p. Marzena Zgrzebniak, nie zabrakło z serca płynących życzeń i miłych słów.

Na naszej scenie zaprezentowały się dzieci z różnych grup działających w WDK.

Dzieci z Warsztatów Rozwoju Umiejętności Społecznych zaśpiewały poruszającą piosenkę z dedykacją dla mam (aż łza w oku się zakręciła...).

Grupa pracująca z panią Sabiną w ramach warsztatów teatralnych "Zabawa w Teatr" przedstawiła wiersz J. Brzechwy "Na straganie". Dzieci odegrały rolę warzyw, wkładając w przedstawienie postaci bardzo dużo emocji, przez co zaprezentowały się wyjątkowo dobrze.

Nie zabrakło także przedstawienia grupy tanecznej Ogo Dance. Dzieci pod instruktażem pani Magdaleny zatańczyły różne układy taneczne, co wzbudziło ogromny podziw przybyłych mam.

Na specjalne zaproszenie przybyła do nas pani Angelika, która zaśpiewała kilka piosenek w przecudownej aranżacji! Mieliśmy możliwość odsłuchania piosenki z najnowszego teledysku pani Angeliki, którą możemy rozpoznać także pod pseudonimem ANGEE. Zachęcamy do wysłuchania utworów utalentowanej piosenkarki.

W trosce o nasze mamy zaprosiliśmy także masażystkę i kosmetyczkę, panią Natalię Wirkus, która prowadzi swój salon LILY w Chojnicach. Pani Natalia pokazała nam proste chwyty masażu, który możemy stosować w ramach codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Masażystka opowiedziała także o wpływie kosmetyków na naszą cerę oraz przekazała dla zaproszonych mam bony upominkowe ze zniżką na masaże do wykorzystania w salonie LILY.

Wszystkim mamom składamy jeszcze raz najlepsze życzenia.