Dzień Ziemi w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach

Dzień Ziemi jest okazją do wspólnego przeanalizowania pytania: jak możemy pomóc naszej planecie! Zachęcamy tego dnia do dbania o czystość w najbliższej okolicy, oszczędzania energii i wody, recyklingu i innych korzystnych dla przyrody i nas samych aspektów życia codziennego.

Tego dnia dzieci z Ogorzelin miały możliwość wziąć udział w warsztatach poświęconych tematyce ekologicznej.

Dodatkowo śpiewały piosenkę oraz miały czas na zabawę - wszystko w klimacie ECO!