Instruktorzy z Wiejskiego Domu Kultury w Ogorzelinach biorą udział w warsztatach teatralnych

Z okazji Międzynarodowego dnia Teatru Chojnickie Centrum Kultury zorganizowało cykl wydarzeń, pośród których między innymi odbyły się warsztaty teatralne " Robić teatr? Czemu nie!", które poprowadzili Łukasz Sajnaj i Grzegorz Szlanga oraz "Ciało i głos aktora jako instrument", które poprowadził Piotr Rutkowski.

Instruktorzy z Wiejskiego Domu Kultury w Ogorzelinach aktywnie spędzili czas podczas warsztatów. Zdobytą wiedzę i praktyczne wskazówki pragniemy rozwijać w pracy z dziećmi i młodzieżą podczas  amatorskich warsztatów teatralnych, które chcemy wdrożyć w naszej placówce.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się informacja odnośnie warsztatów teatralnych "Zabawa w teatr" na które serdecznie zapraszamy!