Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Rozumiem, akceptuję, podziwiam"

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Marzec dobiega końca, co za tym idzie mamy przyjemność poinformować Państwa o wynikach rozstrzygniętego już konkursu plastycznego "Rozumiem, akceptuję, podziwiam'', zorganizowanego w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno - Społecznego, kształtującego świadomość społeczną wśród dzieci i młodzieży "W cudownym świecie z Wami - Niebieskimi Motylami".

Wyniki konkursu:

Kategoria przedszkolna i klasy "0"

I miejsce Antoni Mikusek

II miejsce Witold Lepak

III miejsce Zuzanna Mikusek

Wyróżnienia zdobyli: Paweł Mikusek i Leon Krawczuk

Kategoria klasy I - III Szkoła Podstawowa

I miejsce Zuzanna Synak

II miejsce Izabella Skorowska

III miejsce Magdalena Pestka

Wyróżnienia zdobyli: Maja Gostomska i Rozalia Stolpa oraz Kamil Marcińczyk

Kategoria wiekowa klasy IV - VIII Szkoła Podstawowa

I miejsce Jagoda Stolpa

II miejsce Oleksandra Khlopotova

Wyróżnienie zdobyła Iwona Sikora

Ze wszystkimi uczestnikami konkursu w celu przekazania nagród skontaktujemy się osobiście.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom podjętych starań w zgłębieniu tematu konkursowego i wykonaniu przepięknych prac. Prace można oglądać na wystawie w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach.