Dzień Dziecka 2021

W dniach 29.05.2021r. oraz 30.05.2021r. odbył się w naszych placówkach dwudniowy

"Dzień Dziecka na sportowo".

Pierwszego dnia (sobota) zagościliśmy na boisku sportowym w Cołdankach, gdzie przeprowadziliśmy szereg gier i zabaw sportowych. Odbył się również mecz siatkówki i piłki nożnej dla młodzieży.

Drugiego dnia (niedziela), na placu obok Wiejskiego Domu Kultury w Ogorzelinach, dzieci miały okazję spróbować swoich sił w turnieju tenisa stołowego, konkursach siatkarskich, koszykówce, czy rywalizować w grach zespołowych.

Było bardzo dużo uśmiechu, radości i zaskoczenia. Pomimo chłodnej aury był to bardzo gorący weekend, który z pewnością zapamiętamy na długo.

Serdeczne podziękowania

kierujemy do naszych sponsorów,

dzięki którym to spotkanie mogło zostać zrealizowane,

a na twarzach dzieci pojawił się szeroki uśmiech "od ucha do ucha".

Dziękujemy Prezes Zarządu Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze - Pani Lucynie Perlickiej,

dzięki której mogliśmy zakupić niezbędny nam sprzęt sportowy oraz nagrody dla Dzieci.

Dziękujemy również Sołtysom: Pani Danucie Łobodzie oraz Panu Jarosławowi Erbetowskiemu i ich Radom Sołeckim,

za okazane wsparcie - zakupienie słodyczy oraz za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

Dziękujemy, że możemy liczyć na Waszą pomoc, aby razem dzielić się tym,

co potrafimy robić najlepiej, dla dobra naszej społeczności.

Zapisz siędo naszego newslettera!