Dzień pełen atrakcji - Naukobus, Straż Pożarna , pizza oraz "Król Lew" :)

| Opublikowane w: Nowe Ostrowite
Dzień pełen atrakcji - Naukobus, Straż Pożarna , pizza oraz

23 lipca udaliśmy się na naszą ostatnią, lipcową wycieczkę.To był wspaniały dzień wypelniony po brzegi atrakcjami... Pierwsze kroki skierowaliśmy do Chojnikiego Centrum Kultury w Chojnicach na wystawę Centrum Nauki Kopernik czyli Naukobusa.Mogliśmy tam podziwiać 20 mobilnych , interaktywnych eksponatów i spróbować sił w rozmaitych doświadczeniach z zakresu fizyki i innych dziedzin. Następnie udaliśmy do Straży Pożarnej w Chojnicach, gdzie z tajnikami pracy strażaków zapoznał nas Sołtys Nowego Ostrowitego Pan Marek Łangowski, któremu serdecznie dziękujemy. Po krótkiej przerwie obiadowej w pizzerii wyruszyliśmy do kina się  na długo wyczekiwany fillm "Król Lew."