Nowe Ostrowite

ŚWIETLICA WIEJSKA W NOWYM OSTROWITEM
Nowe Ostrowite 15
89-620 Chojnice
tel. 533 343 488

Instruktor:
Wioletta Łangowska -
wiolettal@gokchojnice.pl

 

Świetlica wiejska w Nowym Ostrowitem rozpoczęła działalność w 2004 roku. Znajduje się w budynku po dawnym przedszkolu i byłej stołówce PGR Ostrowite. Od tego czasu wygląd świetlicy ciągle się zmienia - budynek staje się coraz bardziej nowoczesny. Tuż obok placówki jest  boisko oraz plac zabaw, dzięki czemu podopieczni mogą brać udział w interesujących zajęciach na świeżym powietrzu.

W Nowym Ostrowitem ma miejsce wiele cyklicznych imprez, takich jak Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Dziadka czy Wigilia.

Dzieci mogą także korzystać z zajęć plastycznych, manualnych, teatralnych i muzycznych. Ważną rolę odgrywają warsztaty rozwoju umiejętności społecznych „Spójrz inaczej”. Placówka organizuje różne wycieczki, biwaki, wyjazdy na basen, do kina i na kręgle. W Nowym Ostrowitem realizuje się  wiele projektów i zadań skierowanych do dzieci, które wypełniają im czas podczas wakacji letnich i zimowych.

Także seniorzy znajdą coś dla siebie w ofercie świetlicy – placówka realizuje też programy skierowane do tej grupy wiekowej.

 

Godziny otwarcia:

Dzień Godziny otwarcia
Poniedziałek
15:00-19:00
Wtorek
15:00-19:00
Środa
15:00-19:00
Czwartek
15:00-19:00
Piątek
15:00-19:00

 

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem