Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Harmonogram pracy Świetlicy Wiejskiej w Nowym Ostrowitem

marzec 2019

04.03.2019r.

poniedziałek

 

14:30

18:30

 

14:30- 16:00 gry i zabawy dowolne (x-box, tenis stołowy, bilard, dart, planszówki itp. )

 

16:00-18:00 zajęcia manualne ( tworzenie wiosennej dekoracji świetlicy )

 

po 18:00 czynności organizacyjno-porządkowe

05.03.2019r.

wtorek

 

14:30

19:00

14:30-17:00 gry i zabawy dowolne (x-box, tenis stołowy, bilard, dart, planszówki itp. )

 

17:00-19:00 Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych grupa C

 

06.03.2019r.

środa

 

14:30

18:30

14:30-15:30 odrabianie lekcji

 

15:30-16:30 spacer po okolicy w poszukiwaniu oznak wiosny

 

16:30-18:00 zajęcia manualne ( tworzenie wiosennej dekoracji świetlicy )

07.03.2019r.

czwartek

 

14:30

18:00

14:30-16:30 gry i zabawy dowolne (x-box, tenis stołowy, bilard, planszówki itp. )

 

16:30-17:30 Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych grupa B ( scenariusz zajęć przygotowuje Łukasz )

 

po 17:30 czynności organizacyjno-porządkowe

08.03.2019r.

piątek

 

14:30

18:30

14:30- 16:00 gry i zabawy dowolne (x-box, dart, tenis stołowy, bilard, planszówki itp. )

 

16:00-18:00 Warsztaty kulinarne dla dzieci

( ciasto brownie- składamy się na produkty )

 

po 18:00 czynności organizacyjno-porządkowe

11.03.2019r.

poniedziałek

 

14:30

18:30

14:30- 15:30 odrabianie lekcji

 

15:30-17:00 gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu

 

17:00-18:00 zabawy dowolne (x-box, planszówki, tenis stołowy, dart, planszówki itp. )

12.03.2019r.

wtorek

 

16:00

20:00

16:00-18:00 przygotowania świetlicy do zebrania

Od 18:00 ZEBRANIE WIEJSKIE SOŁECTWA NOWE OSTROWITE

 

 

13.03.2019r.

środa

 

 

14:30

18:30

 

14:00-14:30 uzupełnianie dokumentacji świetlicowej

 

14:30- 16:00 gry i zabawy dowolne (x-box, tenis stołowy, bilard, planszówki itp. )

 

16:30- 17:30 Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych grupa B ( scenariusz zajęć przygotowuje Wiktoria )

 

17:30-18:30 Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych grupa C

14.03.2019r.

czwartek

 


świetlica nieczynna (urlop instruktora)

15.03.2019r.

piątek

 


 

świetlica nieczynna (urlop instruktora)

18.03.2019r.

poniedziałek

 

14:30

18:30

14:30- 16:00 gry i zabawy dowolne (x-box, tenis stołowy, dart,bilard, planszówki itp. )

 

16:00-18:00 zajęcia manualne ( wiosenne dekoracje )

19.03.2019r.

wtorek

 

14:30

18:30

14:30- 15:00 uzupełnianie dokumentacji świetlicowej

 

15:00-18:00 ( zajęcia manualne )przygotowywanie Marzanny na powitanie wiosny

 

po 18 :00 czynności organizacyjno-porządkowe

 

20.03.2019r.

środa

 

14:30

18:30

14:30- 16:00 ( zajęcia manualne )przygotowywanie Marzanny na powitanie wiosny

 

16:30- 17:30 Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych grupa B ( scenariusz zajęć przygotowuje Kacper )

 

17:30-18:30Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych grupa C

21.03.2019r.

czwartek

 

14:30

18:00

14:30-16:00 Pierwszy dzień wiosny- zwyczaje, obrzędy i tradycje.

 

16:00-18:00 Barwny korowód na powitanie wiosny, palenie Marzanny oraz wspólne ognisko z kiełbaskami ( składamy się na kiełbaski )

 

 

22.03.2019r.

piątek

14:30

18:30

14:30- 16:00 gry i zabawy dowolne (x-box, tenis stołowy, bilard, planszówki itp. )

 

16:00-18:00 karaoke dla dzieci

 

po 18:00 czynności organizacyjno-porządkowe

25.03.2019r.

poniedziałek

 

14:30

18:30

 

14:30-16:00gry i zabawy dowolne (x-box, tenis stołowy, bilard, planszówki itp. )

 

16:00-18:00 zajęcia

26.03.2019r.

wtorek

 

14:30

18:30

14:30- 16:00 gry i zabawy dowolne (x-box, tenis stołowy, bilard, planszówki itp. )

 

16:00- 18:00 wiosenne prace porządkowe wokół terenu świetlicy.

 

po 18 :00 czynności organizacyjno-porządkowe

27.03.2019r.

środa

 

14:30

18:30

14:30- 16:00 gry i zabawy dowolne (x-box, tenis stołowy, bilard, planszówki itp. )

 

16:00- 18:00 wiosenne prace porządkowe wokół terenu świetlicy.

 

po 18 :00 czynności organizacyjno-porządkowe

28.03.2019r.

czwartek

 

14:00

18:00

14:00-14:30 uzupełnianie dokumentacji świetlicowej

 

14:30- 16:00 gry i zabawy dowolne (x-box, tenis stołowy, bilard, planszówki itp. )

 

16:00- 17:00 Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych grupa B ( scenariusz zajęć przygotowuje Michał )

 

17:00-18:00Warsztaty Rozwoju Umiejętności Społecznych grupa C

 

 

29.03.2019r.

piątek

 

 

14:30

18:30

 

 

14:30- 16:00 gry i zabawy dowolne (x-box, tenis stołowy, bilard, planszówki itp. )

 

16:00-18:00 Warsztaty kulinarne dla dzieci(mini pizzerki-składamy się na rodukty )

 

 

po 18:00 czynności organizacyjno-porządkowe

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem