Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

HARMONOGRAM PRACY ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W NOWYM OSTROWITEM

MARZEC 2020r



02.03.2020r

PONIEDZIAŁEK

15.00-19.00

15.00-17.00 ZAJĘCIA PLASTYCZNE(ROBIMY GAZETKĘ- WIOSNA)

17.00-18.30 GRY(ŁAŃCUCH SŁÓW, GRY PLANSZOWE)

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

 

03.03.2020r

WTOREK

15.00-19.00

15.00-17.00 WSPÓLNIE ODRABIAMY LEKCJE

17.00-18.30 ZAJĘCIA PLASTYCZNE (DOKOŃCZENIE GAZETKI) , GRY KOMPUTEROWE

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

04.03.2020r

ŚRODA

15.00-19.00

15.00-17.00 WSPÓLNIE ODRABIAMY LEKCJE

17.00-18.30 KLUB MALUCHA

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

05.03.2020r

CZWARTEK

15.00-19.00

ZAJĘCIA Z WARSZTATÓW ROZWOJU UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH:

15.00-16.00 GRUPA A

16.00-17.00 GRUPA B

17.00-18.00 GRUPA C

18.00-18.30 GRY KOMPUTEROWE

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

06.03.2020r

PIĄTEK

15.00-19.00

15.00-17.00 KOLOROWANKI,KRZYŻÓWKI

17.00-18.30 GRY KARCIANE, X-BOX

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

09.03.2020r

PONIEDZIAŁEK

16.00-20.00

16.00-17.00 PRZYGOTOWANIE SALI NA DZIEŃ KOBIET

OD 17.00 UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA KOBIET

10.03.2020r

WTOREK

15.00-19.00

15.00-17.00 WSPÓLNIE ODRABIAMY LEKCJE

17.00-18.30 ZABAWY Z CHUSTĄ ANIMACYJNĄ, GRY KOMPUTEROWE

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

11.03.2020r

ŚRODA

15.00-19.00

15.00-17.00 WSPÓLNIE ODRABIAMY LEKCJE

17.00-18.30 KLUB MALUCHA

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

12.03.2020r

CZWARTEK

15.00-19.00

ZAJĘCIA Z WARSZTATÓW ROZWOJU UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH:

15.00-16.00 GRUPA A

16.00-17.00 GRUPA B

17.00-18.00 GRUPA C

18.00-18.30 TENIS STOŁOWY

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

13.03.2020r

PIĄTEK

10.00-14.00

ŚWIETLICA NIECZYNNA

DZIEŃ GOSPODARCZY

16.03.2020r

PONIEDZIAŁEK

15.00-19.00

15.00-17.30 PRZYGOTOWUJEMY MARZANNĘ

17.30-19.00 SPOTKANIE Z SENIORAMI

17.03.2020r

WTOREK

15.00-19.00

15.00-17.00 WSPÓLNIE ODRABIAMY LEKCJE

17.00-18.30 PRZYGOTOWUJEMY MARZANNĘ

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

18.03.2020r

ŚRODA

15.00-19.00

15.00-17.00 WSPÓLNIE ODRABIAMY LEKCJE

17.00-18.30 KLUB MALUCHA

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

19.03.2020r

CZWARTEK

15.00-19.00

ZAJĘCIA Z WARSZTATÓW ROZWOJU UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH:

15.00-16.00 GRUPA A

16.00-17.00 GRUPA B

17.00-18.00 GRUPA C

18.00-18.30 DART

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

20.03.2020r

PIĄTEK

15.00-19.00

15.00-17.00 SPACER Z MARZANNĄ

17.00-19.00 GRY I ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

23.03.2020r

PONIEDZIAŁEK

15.00-19.00

15.00-17.00 ZAJĘCIA SPORTOWE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU (DWA OGNIE,KOSZYKÓWKA)

17.00-18.30 GRY KOMPUTEROWE,TENIS STOŁOWY

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

24.03.2020r

WTOREK

 

ŚWIETLICA NIECZYNNA – ZEBRANIE PRACOWNIKÓW GOK

25.03.2020r

ŚRODA

15.00-19.00

15.00-17.00 WSPÓLNIE ODRABIAMY LEKCJE

17.00-18.30 KLUB MALUCHA

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

26.03.2020r

CZWARTEK

15.00-19.00

ZAJĘCIA Z WARSZTATÓW ROZWOJU UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH:

15.00-16.00 GRUPA A

16.00-17.00 GRUPA B

17.00-18.00 GRUPA C

18.00-18.30 PIŁKARZYKI

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

27.03.2020r

PIĄTEK

15.00-19.00

15.00-17.00 GRY I ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

17.00-18.30 PIŁKARZYKI , GRY KARCIANE

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

30.03.2020r

PONIEDZIAŁEK

15.00-19.00

15.00-17.30 ZAJĘCIA KULINARNE (DROŻDŻOWE ROGALIKI )

17.30-19.00 SPOTKANIE Z SENIORAMI

31.03.2020r

WTOREK

15.00-19.00

15.00-17.00 WSPÓLNIE ODRABIAMY LEKCJE

17.00-18.30 ZAJĘCIA TANECZNE- X-BOX, PIŁKARZYKI

PO 18.30 PRACE PORZĄDKOWE

 

HARMONOGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE

 

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem