Warsztaty " Kto Ty jesteś ..."

Warsztaty

We wrześniu dzieci ze świetlicy wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach na warsztaty "Kto Ty jesteś " w ramach projektu Lekcje Sztuki i Wolności. Podczas zajęć w bibliotece dzieci poznały historię polskich symboli narodowych, dowiedziały się jak zmieniało się nasze godło na przestrzeni dziejów, dzięki ciekawej książce usłyszały  jak być patriotą, używając wielu technik plastycznych wykonały godło Polski, a na koniec dostały dyplom Małego Polaka oraz cukierki :) Bardzo dziękujemy pani Małgosi i panu Zygmuntowi za zaproszenie oraz bardzo ciekawe zajęcia. Po sporej dawce historii  :) udaliśmy się do Tawerny Buchty na frytki, gdzie miło  zaskoczyła nas trwająca właśnie próba koncertu :)

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Zapisz siędo naszego newslettera!