Wyjazd do Torunia

W czwartek 29 września odbył się wyjazd do teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu na spektakl pt.: „Kariera Nikodema Dyzmy”. Brały w nim udział seniorzy i młodzież z placówek GOK w Chojnicach: z Swornegaci, Kłodawy i Kruszki oraz  Silna. Po przyjeździe na miejsce była chwila czasu na zwiedzanie centrum Torunia, wypicie kawy czy zakup pierników. Potem uczestnicy mogli obejrzeć w teatrze bardzo ciekawe przedstawienie i wspaniałą grę aktorską. Ciągłe zmiany scen i strojów wpływały na niezapomniane wrażenia widzów. Sztuka trzymała w napięciu i wpływała na wyobraźnię. W autokarze czas mijał na rozmowach i wspólnym śpiewaniu. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników i organizatorów wyjazdu.

Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu pt.: „Gdyby jeszcze raz wrócił piękny czas…”