Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

PLAN  ZAJĘĆ - STYCZEŃ  2020

/ ŚWIETLICA  WIEJSKA W KRUSZCE /

DZIEŃ

GODZINY  I  TEMAT  ZAJĘĆ

1  styczeń

środa

ŚWIETLICA  ZAMKNIĘTA

-  Nowy  Rok

2  styczeń

czwartek

-

3  styczeń

piątek

 

ŚWIETLICA  ZAMKNIĘTA

 

 

 

 

6  styczeń

poniedziałek

ŚWIETLICA  ZAMKNIĘTA

-  Święto Trzech Króli

7  styczeń

wtorek

15:00-16:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa A )

/ dla osób od 6 lat do 5 klasy /     „ Wprowadzenie do zajęć  ”

16:00-17:00  zajęcia plastyczne ( rysowanie  i  kolorowanie , malowanie )

17:00-18:00  tenis stołowy , piłkarzyki

18:00-19:00  gry na spostrzegawczość ( bystre oczko , detektyw )

8  styczeń

środa

15:00-16:00  gra na Xbox  , rzucanie do tarczy - dart

16:00-17:00  gry zręcznościowe ( skaczące czapeczki , walka o stołki )

17:00-18:00  gry planszowe ( bingo , chińczyk , szachy ,  toy story )

18:00-19:00  tenis stołowy , sprzątanie Świetlicy

9  styczeń

czwartek

15:00-16:00  uzupełnianie dokumentacji , komputer

16:00-17:00  gry towarzyskie ( twister , traf w 10 , wisielec )

17:00-18:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa C )

/ dla osób od 6 klasy do 18 lat /

„  Jak zmieniać swoje przyzwyczajenia ? ”

18:00-19:00  zajęcia ruchowe – zumba , aerobik

10  styczeń

piątek

15:30-17:15 zajęcia sportowe na sali gimnastycznej w Kłodawie

17:15-18:00  gry i zabawy (  szalone króliki , murarz  , kto tak jak ja … ? )

18:00-19:00 doświadczenia i eksperymenty - powietrze

19:00-19:30 zajęcia muzyczne ( gra na gitarze )

FERIE

13  styczeń

poniedziałek

15:00-16:00 cymbergaj , piłkarzyki ,  tenis,  układanie puzzli i klocków

konkurs  na najciekawszą rymowankę lub hasło na ferie

16:00-17:00  gry i zabawy ( spadające małpki , farmer, murarz, ciuciubabka)

17:00-18:00 rozgrywki - bule na Xbox

18:00-19:00   gra w karty – uno , tysiąc

14  styczeń

wtorek

11:00-12:00 gry i zabawy ( wisielec , szalone króliki , kłamczuch )

12:00-14:00 rozgrywki - warcaby i szachy

ekologia, segregacja odpadów, recykling – krzyżówki , zgadywanki

14:00-16:00  zajęcia integracyjno – rozwojowe dla dzieci z rodzicami

zabawy z chustą i tunelem animacyjnym

spotkanie z literaturą – głośne czytanie wierszy i bajek ,

układanie puzzli i klocków

15  styczeń

środa

Rozgrywki  tenisa stołowego w Ogorzelinach

Wyjazd – 9:30     ,    Powrót 14:30

16  styczeń

czwartek

11:00-12:00  komputer , gra na Xbox ( FIFA , bule , skakanka , taniec )

12:00-14:00  gry towarzyskie ( założysz się ? , jabłka do jabłek , tik tak )

14:00-16:00 rozgrywki - cymbergaj

zajęcia plastyczne ( formy z gipsu , bałwany ze styropianu ,

origami - kolorowe gwiazdki i śnieżynki z papieru )

17  styczeń

piątek

11:00-12:00  tenis stołowy, piłkarzyki , cymbergaj

12:00-13:00 zajęcia manualne – tworzenie wzorów z pyssli

13:00-15:00 rozgrywki - piłkarzyki

zagadki geograficzne, kolorowanie konturów kontynentu,

rysowanie wybranych zwierząt i roślin

15:00-16:00  gry i zabawy ( skaczące kapelusiki , wilki i owce , mafia )

20  styczeń

poniedziałek

11:00-12:00 rozgrywki  - dart

12:00-12:45 gry zręcznościowe (szalona wieża, twister, strzelanka do kosza )

12:45-16:00 Kręgielnia w Chojnicach

21  styczeń

wtorek

11:00-12:00 gra na gitarze , śpiewanie - karaoke

12:00-13:30 rozgrywki na Xbox – skakanka , taniec , FIFA

13:30-14:30 gry na spostrzegawczość ( kukuryku , bystre oczko , dobble )

14:30-16:00  zajęcia integracyjno – rozwojowe dla dzieci z rodzicami

zabawy z chustą animacyjną , łamigłówki dla najmłodszych ,

kolorowanki , ćwiczenia relaksacyjne przy muzyce

22  styczeń

środa

TURNIEJ  SIATKÓWKI  DLA  ŚWIETLIC W KŁODAWIE

 

Wyjazd – 9:45  ,  Powrót – 14:15

23  styczeń

czwartek

11:00-12:00 budowanie konstrukcji ze słomek , tenis stołowy , cymbergaj

12:00-14:00 zajęcia kulinarne – smażenie naleśników , sałatki owocowe

konkurs  na najciekawszą reklamę warzyw i owoców

14:00-16:00 rozgrywki - tenis stołowy

gry zręcznościowe ( zgromadzenie pingwinów , walka o stołki )

24  styczeń

piątek

Spotkanie integracyjne dla młodzieży

(gry i zabawy , rozgrywki w kalambury, pieczenie gofrów , rozmowy)

w godz. 19:00 - 7:00

ZAJĘCIA PO FERIACH

27  styczeń

poniedziałek

15:00-16:00  przygotowania do spotkania

16:00-18:00 Dzień Babci i Dziadka ( poczęstunek , życzenia ,

rozmowy i wspólne zabawy – gra w kalambury )

18:00-19:00  sprzątanie Świetlicy

28  styczeń

wtorek

15:00-16:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa A )

/ dla osób od 6 lat do 5 klasy /  „  Co mi się zdarzyło miłego ?

16:00-17:00   zajęcia plastyczne ( origami  , wycinanki )

17:00-18:00  tenis stołowy , piłkarzyki

18:00-19:00  gry na spostrzegawczość ( boom boom , super pamięć  )

29  styczeń

środa

15:00-16:00  gra na Xbox , rzucanie do tarczy - dart

16:00-17:00  gry zręcznościowe  ( zgromadzenie pingwinów , kolorowa wieża )

17:00-18:00  gry planszowe ( czerwony kapturek , leśne przygody , warcaby )

18:00-19:00  tenis stołowy , sprzątanie Świetlicy

30  styczeń

czwartek

15:00-16:00  uzupełnianie dokumentacji , komputer

16:00-17:00  gry towarzyskie ( wilki i owce , tik tak , ciuciu babka )

17:00-18:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa C )

/ dla osób od 6 klasy do 18 lat /  „  Moje życie ”

18:00-19:00  zajęcia ruchowe – zumba , aerobik

31  styczeń

piątek

15:30-17:15 zajęcia sportowe na sali gimnastycznej w Kłodawie

17:15-18:00  gry i zabawy ( zgadnij kim jesteś ? , wiesz co jesz ?  )

18:00-19:00  doświadczenia i eksperymenty - światło

19:00-19:30  zajęcia muzyczne ( gra na gitarze )

 

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem