Kruszka

ŚWIETLICA WIEJSKA W KRUSZCE
KRUSZKA  7
89-642 RYTEL
tel. 533 343 492

Instruktor:
Anna Drążek
- annad@gokchojnice.pl

 

Świetlica Wiejska w Kruszce rozpoczęła działalność w 2010 roku. Powstała w budynku starej szkoły podstawowej. Placówka znajduje się w pięknej okolicy w pobliżu parku i boiska sportowego, z którego chętnie korzystają podopieczni. Otoczenie zachęca do wypoczynku i zabawy.

W Kruszce odbywa się wiele cyklicznych imprez, m. in. z okazji Dnia Dziecka, czy Dnia Matki. Tradycją stało się uroczyste obchodzenie Dożynek. W ramach działalności placówki odbywają się zajęcia muzyczne, plastyczne, manualne, teatralne, czy sportowe. Dzieci mogą skorzystać z szerokiej oferty gier i zabaw. Organizowane są wycieczki, biwaki integracyjne czy wyjazdy.

Ważny aspekt działalności świetlicy stanowią warsztaty rozwoju umiejętności społecznych  „Spójrz inaczej” realizowane w różnych grupach wiekowych.

W ramach działalności świetlicy dużą rolę odgrywa oferta dla seniorów, którzy chętnie korzystają z różnorodnych warsztatów, wyjazdów i spotkań integracyjnych.

 

Godziny otwarcia

DzieńGodzina
Poniedziałek
14.00 - 18.00
Wtorek
14.00 - 18.00
Środa
14.00 - 18.00
Czwartek
14.00 - 18.00
Piątek
14.00 - 18.00

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem