Plan zajęć na październik

Plan zajęć na październik

 

Świetlica Wiejska w Kruszce

otwarta jest 5 dni w tygodniu

w godz. 15:00 - 19:00

 

Maksymalna ilość osób, która jednocześnie może przebywać w Świetlicy - 15 osób.

Pomiędzy zajęciami, w czasie ich trwania i na zakończenie będzie prowadzona dezynfekcja powierzchni i przedmiotów.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą z przestrzeganiem wszelkich zasad bezpieczeństwa, zachowując odpowiednie odległości.

Zajęcia odbywające się poza budynkiem Świetlicy uzależnione będą od pogody.

Wszelkie zmiany zamieszczane będą w planie zajęć i aktualnościach Świetlicy

na stronie GOK  w Chojnicach

 

PLAN  ZAJĘĆ - PAŹDZIERNIK 2021
/ ŚWIETLICA WIEJSKA W KRUSZCE /

DZIEŃ

GODZINY  I  TEMAT  ZAJĘĆ

1  październik

piątek

15:00-16:00  gra w bule, badminton

16:00-17:30  gry i zabawy przy świetlicy (chowany, rekin)

17:30-18:30  gra w kręgle, rzucanie do tarczy – dart

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

4  październik

poniedziałek

15:00-16:00  cymbergaj, piłkarzyki

16:00-16:30  gry i zabawy - język ciała, wisielec

16:30-18:30  Warsztaty z projektu dla seniorów 60+

„ Ziółka i rutki na wszelakie smutki ”

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

5  październik

wtorek

15:00-16:00  układanie puzzli i klocków, gra – wieża

16:00-17:00  zajęcia plastyczne (rysowanie, malowanie)

17:00-18:30  gra piłką nożną na boisku - tysiąc, gra w siatkówkę i ringo

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

6  październik

środa

15:00-16:00  gry towarzyskie - farmer, szalone króliki, wiesz co jesz ?

16:00-17:00  rysowanie kredą, gra w klasy (na placu przy świetlicy)

17:00-17:30  gry na spostrzegawczość - dobble, kukuryku

17:30-18:30  zabawy z chustą animacyjną, tor przeszkód (na boisku)

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

7  październik

czwartek

14:00-15:00  uzupełnianie dokumentacji, porządki w świetlicy

15:00-16:00  tenis stołowy, piłkarzyki

16:00-17:00  gry planszowe – chińczyk, warcaby, quiz o Polsce

17:00-17:30  zajęcia muzyczne (gra na gitarze, śpiewanie – karaoke)

17:30-18:00  sprzątanie i dezynfekcja

8  październik

piątek

15:00-16:00  zajęcia cyrkowe (żonglerka, zabawy zręcznościowe)

16:00-17:30  gry i zabawy przy świetlicy (chowany, rekin)

17:30-18:30  zabawy rozwijające wiedzę - quizy i zagadki

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

11  październik

poniedziałek

15:00-16:00  tenis stołowy, piłkarzyki

16:00-18:30 Spotkanie integracyjne dla seniorów w świetlicy

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

12  październik

wtorek

15:00-16:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa A )

/ dla osób od 6 lat do 5 klasy /  - Spotkanie organizacyjne

16:00-17:00  zajęcia manualne (wycinanki, origami)

17:00-18:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa B )

/ dla osób od 3 do 7 klasy /  - Spotkanie organizacyjne

18:00-18:30 doświadczenia i eksperymenty - ruch

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

13  październik

środa

15:00-16:00  gry towarzyskie  (kłamczuch, zgadnij kim jesteś?)

16:00-17:00  gra na Xbox – FIFA , gra w kości i karty

17:00-18:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa C )

/ dla osób od 6 klasy do 18 lat /  - Spotkanie organizacyjne

18:00-18:30  gry na spostrzegawczość - fiki miki , detektyw

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

14  październik

czwartek

15:00-16:00  tenis stołowy, piłkarzyki

16:00-17:30  gry planszowe – toy story, grzybobranie, leśne przygody

17:30-18:30  zajęcia muzyczne (gra na gitarze, śpiewanie – karaoke)

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

15  październik

piątek

15:00-16:00  gry zręcznościowe - zgromadzenie pingwinów, kolorowa wieża

16:00-17:30  Nordic Walking (marsz z kijkami)

– trasa polną drogą w kierunku Rytla

17:30-18:30  gra w kręgle, rzucanie do tarczy – dart

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

18  październik

poniedziałek

15:00-16:00  tenis stołowy, piłkarzyki

16:00-18:30 Spotkanie integracyjne dla seniorów w świetlicy

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

19  październik

wtorek

15:00-16:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa A )

/ dla osób od 6 lat do 5 klasy / „Wprowadzenie do zajęć”

16:00-17:00  zajęcia plastyczne (rysowanie, malowanie)

17:00-18:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa B )

/ dla osób od 3 do 7 klasy / „Wprowadzenie do zajęć”

18:00-18:30 doświadczenia i eksperymenty - woda

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

20  październik

środa

15:00-16:00  gry towarzyskie - wilki i owce, założysz się?

16:00-17:00  gry na spostrzegawczość – bystre oczko, super pamięć

17:00-18:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa C )

/ dla osób od 6 klasy do 18 lat /  „Wprowadzenie do zajęć”

18:00-18:30  gra na Xbox, gra w kości i karty

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

21  październik

czwartek

15:00-16:00  tenis stołowy, piłkarzyki

16:00-17:30  gry planszowe – biznes po europejsku, bingo

17:30-18:30  zajęcia muzyczne (gra na gitarze, śpiewanie – karaoke)

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

22  październik

piątek

15:00-16:00  zajęcia cyrkowe (żonglerka, zabawy zręcznościowe)

16:00-17:30  Nordic Walking (marsz z kijkami)

– trasa polną drogą w kierunku Jeziorek

17:30-18:30  zabawy rozwijające wiedzę - quizy i zagadki

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

25  październik

poniedziałek

15:00-16:00  tenis stołowy, piłkarzyki

16:00-18:30 Spotkanie integracyjne dla seniorów w świetlicy

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

26  październik

wtorek

15:00-16:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa A )

/ dla osób od 6 lat do 5 klasy / „Co mi się zdarzyło miłego ?”

16:00-17:00  zajęcia plastyczne (pyssla, origami)

17:00-18:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa B )

/ dla osób od 3 do 7 klasy / „ Dobre myślenie o sobie”

18:00-18:30 doświadczenia i eksperymenty - powietrze

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

27  październik

środa

15:00-16:00  gry towarzyskie  ( mini maxi ,  język ciała , wilki i owce )

16:00-17:00  gra na Xbox – FIFA , gra w kości i karty

17:00-18:00  warsztaty rozwoju umiejętności społecznych ( grupa C )

/ dla osób od 6 klasy do 18 lat /„ Uczucia i reakcje organizmu

18:00-18:30  gry na spostrzegawczość – boom boom, rummy

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

28  październik

czwartek

15:00-16:00  tenis stołowy, piłkarzyki

16:00-17:30  gry planszowe – czacha dymi, quiz zwierzęta

17:30-18:30  zajęcia muzyczne (gra na gitarze, śpiewanie – karaoke)

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

29  październik

piątek

15:00-16:00  gry zręcznościowe - skaczące czapeczki, walka o stołki

16:00-17:30  zabawy na placu zabaw, ćwiczenia na siłowni

17:30-18:30  gra w kręgle, rzucanie do tarczy – dart

18:30-19:00  sprzątanie i dezynfekcja

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry