Promocja teczki z haftem kaszubskim pani Aleksandry Lubińskiej

| Opublikowane w: Swornegacie
Promocja teczki z haftem kaszubskim pani Aleksandry Lubińskiej

W Wiejskim Domu Kultury w Swornegaciach odbyło się ostatnie spotkanie promujące wydaną niedawno teczkę z wzorami haftu kaszubskiego Aleksandry Lubińskiej z Chojnic. Wszyscy przybyli goście zachwycali się kompozycjami wzorów ułożonymi przez panią Olę, nie mogli wyjść z podziwu z jaką estetyką i staronnością są ułożone.

Każdy z gości mógł też poczęstować się pyszną drożdżówką i przy kawie podyskutować o wydanej teczce.

Wszystko za sprawą projektu „Kaszëbsczi wësziwë – Chonicczi modło - part drëdżi” realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach, współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.