Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Data

Plan pracy na miesiąc kwiecień

2019

Wiejski Dom kultury w Swornegaciach

02.04.2019

09.00 Wyjazd do Leśna (sadzenie lasu z pracownikami ZPK),

12.00 Zajęcia komputerowe dla seniorów,

15.00 Zajęcia teatralne,

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr B (Podobieństwa i różnice wśród nas ..),

16.30 Tenis stołowy,

17.00 Siatkówka dorośli, sala gimnastyczna

03.04.2019

10.00 Warsztaty wypieku chleba,

15.00 Tenis stołowy,

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr. C (Kuchenne rewolucje),

16.30 Piłkarzyki, gry planszowe.

04.04.2019

09.00 Prace w sadzie,

15.00 Zajęcia teatralne (kabaret),

16.00 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr A (Zdrowe przekąski),

18.00 Zajęcia sekcji wioślarskiej UKS i WDK(ergometr 1000 m),

05.04.2019

15.00 Zajęcia rękodzielnicze, rodzice i dzieci (pieczemy baby wielkanocne),

15.30 Zajęcia rekreacyjne, piłka nożna

17.00 Zajęcia muzyczne (klawisze, zespół).

06.04.2019

09.00 Akcja sadzenia lasu (WDK, OSP, Nadleśnictwo Przymuszewo),

10.00 Zajęcia muzyczne (wokal, instrumentalne),

10.00 Zajęcia plastyczne (stroiki wielkanocne,

09.04.2019

09.00 Prace przy obejściu placówki,

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr B (Gra terenowa – współpraca w grupie),

16.30 Zajęcia teatralne (kabaret),

17.00 Siatkówka dorośli SG.

10.04.2019

12.00 Warsztaty chlebowe (SP Swornegacie),

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr C (Porządkujemy naszą przystań – współpraca w grupie.

11.04.2019

11.00 Czwartkowe spotkania rękodzielnicze (palmy wielkanocne),

16.00 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr A (Kto może nam pomóc ?),

16.00 Zajęcia teatralne (kabaret).

12.04.2019

15.00 Zajęcia rękodzielnicze rodzice- dzieci (Wielkanocne ozdoby),

15.30 Zajęcia rekreacyjne SG (grupa młodsza),

17.00 Zajęcia piłkarskie gr C, dorośli SG

13.04.2019

10.00 Zajęcia muzyczne (instrumentalne, Sosenki),

11.00 Zajęcia rękodzielnicze,

13.00 Wiosenna wycieczka rowerowa (Chociński Młyn i Duże Głuche),

17.00 Zajęcia piłkarskie SG, gr C i dorośli.

16.04.2019

09.00 Przygotowanie pomostu pływającego,

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych gr B (Bezpieczęństwo .na wodzie i lądzie),

16.30 Zajęcia teatralne (kabaret),

17.00 Siatkówka dla dorosłych,

17.00 Warsztaty żeglarskie (przygotowanie kadłuba jachtu),

17.04.2019

10.00 Warsztaty chlebowe (SP Wiele),

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr C (Wpływ emocji na nasze decyzje),

16.30 Piłkarzyki, gry planszowe,

17.00 Zajęcia wioślarskie WDK i UKS (przygotowanie łodzi).

18.04.2019

09.00 Prace na przystani wioślarsko żeglarskiej,

11.00 Czwartki rękodzielnicze (Przygotowanie palmy wielkanocnej),

15.00 Zajęcia teatralne (kabaret),

16.00 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr A (Tworzymy własny komiks),

17.00 Zajęcia sekcji wioślarskiej  UKS i WDK (łodzie jedynki mini).

19.04.2019

15.00 Warsztaty żeglarskie (przegląd otaklowania przed sezonem),

16.00 Warsztaty wioślarskie (jedynki),

17.00 Zajęcia muzyczne (wokal)

20.04.2019

urlop.

23.04.2019

09.00 Przygotowanie sprzętu wioślarskiego (deble),

15.00 Bilard, piłkarzyki

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr B (Wpływ nikotyny na nasze ciało),

16.30 Zajęcia teatralne (kabaret),

17.00 Warsztaty żeglarskie(olinowanie stałe),

24.04.2019

10.00 Warsztaty chlebowe (SP 8 Chojnice),

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr C (Jak sobie radzić ze stresem ?),

17.00 Zajęcia wioślarskie WDK i UKS (czwórka podwójna C).

25.04.2019

09.00 Wiosenne rabaty,

11.00 Czwartki rękodzielnicze (wiosenne rabaty i nasze kwiaty),

16.00 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr A (Jak możemy pomóc innym ?),

18.00 Zajęcia wioślarskie sekcji UKS i WDK ,( czwórki C, jedynki mini).

26.04.2019

15.00 Warsztaty rękodzielnicze rodzice – dzieci (barwy narodowe),

17.00 Uroczyste podniesienie flagi narodowej wspólnie z OSP, montaż flag na terenie miejscowości Swornegacie.

30.03.2109

10.00 Zajęcia muzyczne (instrumentalne, wokal),

11.00 Zajęcia rękodzielnicze,

13.00 Wycieczka rowerowa (Śluza, Zanie).

30.04.2019

10.00 Kiermasz rękodzieła,

11.00 Warsztaty ceramiczne,

15.00 Warsztaty żeglarskie (budowa jachtu).

 

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem