Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Plan na sezon letni w Wiejskim Dom Kultury w Swornegaciach

Rok 2019

 

- 08.06.2019 godz. 11.00 XXI Kaszubskie Regaty Wioślarskie im. B. Drewka (Plaża –Amfiteatr).

- 15.06.2019 Piknik profilaktyczny – Babilon.

- 24-26.06.2019 Biwak profilaktyczny –FUNKA.

- 25.06.2019 godz. 11.00 warsztaty ceramiczne

- 26.06.2019 godz. 10.00 warsztaty chlebowe.

- 27.06.2019 godz. 11.00 warsztaty projektowania mody „Kwiaty lata”.

- 29.06.2019 godz.  9.00 MOTOCYKLOWE OTWARCIE LATA (Amfiteatr Swornegacie).

- 29.06.2019 godz. 18.00 FESTYN Z WIANKAMI (Amfiteatr Swornegacie) : Koncert zespołu: „CRAZY”  , zabawa z zespołem „DARO”, konkurs na najładniejszy wianek.

- 02.07.2019 godz. 10.00 warsztaty ceramiczne.

godz. 15.00 warsztaty żeglarskie.

Godz. 17.00 zajęcia wioślarskie

- 03.07.2019 godz. 10.00 warsztaty plecionkarskie.

-                    godz. 14.00 wycieczka rowerowa.

- 04.07.2019 godz. 11.00 warsztaty z projektowania mody „Kaszubskie wzory”.

- 06-07.07.2019 godz. 10.00 kiermasz rękodzieła.

- 06.07.2018 godz. 19.00 FESTYN LETNI, Koncert zespołu: „ZDĄŻYĆ PRZED PÓŁNOCĄ”, zabawa taneczna z zespołem: „AWERS” (Amfiteatr Swornegacie).

- 09.07.2019 godz. 10.00 warsztaty ceramiczne.

godz. 15.00 warsztaty żeglarskie.

- 10.07.2019 godz. 10.00 warsztaty plecionkarskie.

godz. 14.00 wycieczka Nordic Walking (rowerowa).

- 11.07.2019 godz. 11.00 warsztaty „Projektowanie twarzy –barwny    świat leśnych zwierząt”.

godz. 18.00 Czwartki Kaszubskie (Kapela BAS).

- 12.07.2019 godz. 10.00 warsztaty chlebowe.

 

 

- 13.07.2019 godz. 18.00 FESTYN Z GWIAZDAMI, Koncert Zespołu: „KUBRYK” oraz „SZULERZY”, zabawa taneczna: „ATUT” (Amfiteatr Swornegacie).

- 16.07.2019 godz. 10.00 warsztaty ceramiczne.

godz. 15.00 warsztaty żeglarskie i wioślarskie.

- 17.07.2019 godz. 10.00 warsztaty przy kuchennej placie.

godz. 14.00 wycieczka rowerowa.

- 18.07.2019 godz. 11.00 warsztaty malowania na szkle.

- 18-20.07.2019 godz. 10.00 kiermasz rękodzieła.

- 18.07.2019 godz. 18.00 Czwartki kaszubskie (Kapela).

- 19.07.2019 godz. 10.00 warsztaty chlebowe.

- 20.07.2019 godz. 11.00 warsztaty z rysunku „Ze szkicownikiem wśród drzew”.

- 20.07.2019 godz. 19.00 FESTYN MUCYKI COUNTRY I FOLK „CHECZ, Koncert: „TOMASZ SZWED z ZESPOŁEM”, zabawa taneczna: „WASIŁEK” (Amfiteatr Swornegacie).

- 23.07.2019 godz. 10.00 warsztaty ceramiczne.

godz. 15.00 warsztaty żeglarskie i wioślarskie.

- 24.07.2019 godz. 10.00 warsztaty plecionkarskie.

godz. 14.00 rowerowa gra terenowa.

- 25.07.2019 godz. 11.00 warsztaty z projektowania.

godz. 18.00 Czwartki kaszubskie (Kapela).

- 25-28.07.2019 godz. 10.00 kiermasz rękodzieła.

- 26.07.2019 godz. 10.00 warsztaty wypieku chleba.

godz. 18.00 spektakl śpij kochanie

godz. 19.00 koncert zespołu „Pierwiastek z trzech”

- 27.07.2019 godz. 11.00 warsztaty plastyczne „Szkic – portrety”.

- 27.07.2019 godz. 19.00 FESTYN Z SZANTAMI, Koncert Zespołu: „ATLANTYDA”, zabawa taneczna z zespołem: „OLDY” (Amfiteatr Swornegacie).

- 30.07.2019 godz. 10.00 warsztaty hafciarskie.

godz. 15.00 warsztaty żeglarskie i wioślarskie.

- 01.08.2018 godz. 10.00 warsztaty hafciarskie cz. II

godz. 14.00 wycieczka rowerowa.

- 01-04.08.2019 godz. 10.00 kiermasz rękodzieła.

- 01.08.2019 godz. 11.00 warsztaty z projektowania mody (kaszubskie wzory).

godz. 18.00 Czwartki kaszubskie.

- 02.08.2019 godz. 10.00 warsztaty wypieku chleba.

- 03.08.2019 godz. 11.00 Regaty żeglarskie o Błękitną Wstęgę Jeziora Karsińskiego (Plaża – Amfiteatr Swornegacie).

- 03.08.2019 godz. 19.00 FESTYN ŻEGLARSKI, Koncert Szant: „HALS”, zabawa taneczna: „OLD BAND”.

- 06.08.2019 godz. 10.00 warsztaty ceramiczne.

godz. 15.00 warsztaty żeglarskie i wioślarskie.

- 07.08.2018 godz. 11.00 warsztaty „Projektowanie sukni wieczorowej”

godz. 14.00 rowerowa gra terenowa.

- 08- 11.08.2019 godz. 10.00 kiermasz rękodzieła.

- 08.08.2019 godz. 11.00 warsztaty plastyczne.

godz. 18.00 czwartki kaszubskie (kapela).

- 09.08.2019 godz. 10.00 warsztaty wypieku chleba.

- 10.08.2019 godz. 11.00 warsztaty plastyczne „Malowanie na szkle”.

- 10.08.2019 godz. 19.00 FESTYN z KABARETEM, występ kabaretu „DKD”, zabawa taneczna: „ATUT”.

- 13.08.2019 godz. 10.00 warsztaty ceramiczne.

godz. 15.00 warsztaty żeglarskie i wioślarskie.

- 14-18.08.2019 godz. 10.00 kiermasz rękodzieła.

- 14.08.2019 godz. 15.00 Test Kaszuba (gra terenowa, występ kapel kaszubskich).

- 16.08.2019 godz. 10.00 warsztaty wypieku chleba.

- 17.08.2019 godz. 11.00 warsztaty plastyczne „Projektowanie dłoni”

- 17.08.2019 godz. 16.00 DOŻYNKI

- 20.08.2019 godz. 10.00 warsztaty ceramiczne „Drobne dekoracje wystroju domu”.

godz. 15.00 warsztaty żeglarskie i wioślarskie.

- 21.08.2019 godz. 10.00 warsztaty przy kuchennej placie „Danie regionalne”.

- 21.08.2019 godz. 14.00 wycieczka Nordic Walking lub rowery

- 22-25.08.2019 godz. 10.00 kiermasz rękodzieła.

- 22.08.2019 godz. 11.00 warsztaty plastyczne „Warzywny ogród”.

godz. 18.00 czwartki kaszubskie.

- 23.08.2019 godz. 10.00 warsztaty wypieku chleba.

 

- 24.08.2019 godz. 18.00 Międzynarodowy festiwal bluesa: „BLUES W SWORACH” (Amfiteatr Swornegacie).

- 27.08.2019 godz. 10.00 warsztaty ceramiczne.

godz. 15.00 warsztaty żeglarskie i wioślarskie.

- 28.08.2019 godz. 10.00 warsztaty plecionkarskie.

- 28.08.2019 godz. 14.00 rowerowa gra terenowa.

- 29.08.2019 godz. 11.00 warsztaty plastyczne.

- 30.08.2019 godz. 10.00 warsztaty chlebowe.

- 31.08.2019 godz. 11.00 warsztaty plastyczne

 

 

Data

Plan pracy na miesiąc czerwiec

2019

Wiejski Dom kultury w Swornegaciach

01.06.2019

 

11.00 Dzień Dziecka 2019

03.06.2019

17.00 Zajęcia sekcji wioślarskiej UKS i WDK(jedynki i czwórki C, 1000 m),

04.06.2019

09.00 Warsztaty ceramiczne (Wesołe Przedszkolaki),

15.00 Zajęcia teatralne (kabaret),

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr B (Biwak 2019 – sprawy bieżące),

17.00 Zajęcia sekcji wioślarskiej UKS i WDK (jedynki mini, wyczynowe).

05.06.2019

10.00 Warsztaty wypieku chleba (Leśne Ludki, Chojnice),

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr. C (Biwak 2019, sałatka wiosenna),

16.30 Zajęcia sekcji wioślarskiej UKS i WDK (czwórka podwójna C).

06.06.2019

10.00 Warsztaty chlebowe (Seniorzy GOK),

15.00 Zajęcia teatralne (kabaret),

16.00 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr A (Piknik 2019),

17.00 Zajęcia sekcji wioślarskiej UKS i WDK(jedynki i czwórki C, 1000 m),

07.06.2019

09.00 przygotowaniu toru regatowego na J. Karsińskim,

17.00 Zajęcia muzyczne (klawisze, zespół).

08.06.2019

07.00 Organizacja XXI kaszubskich Regat Wioślarskich im. Bolesława Drewka.

11.06.2019

10.00 Zebranie pracowników GOK w Lotyniu,

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr B (Stres),

15.00 Zajęcia teatralne (kabaret),

16.30 Zajęcia sekcji wioślarskiej UKS i WDK (czwórka C, jedynki mini C – 500 m).

12.06.2019

09.00 Warsztaty chlebowe (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Chojnice),

15.30 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr C (Zajęcia w terenie),

16.30 Zajęcia sekcji wioślarskiej UKS i WDK (jedynki mini, deble)

13.06.2019

11.00 Czwartkowe spotkania rękodzielnicze (rośliny balkonowe),

15.00 Zajęcia teatralne (kabaret).

15.00 Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych, gr A (Przygotowanie do Pikniku),

16.00 Wernisaż  wystawy Pani Krystyny Kręckiej.

14.06.2019

15.00 Zajęcia rękodzielnicze rodzice- dzieci (dawne zabawki),

15.00 Wycieczka rowerowa (Płęsno),

17.00 Zajęcia muzyczne (wokal, instrumentalne).

15.06.2019

08.00 Wyjazd na Piknik Profilaktyczny do Funki),

10.00 Zajęcia muzyczne (instrumentalne, Sosenki),

10.00 Zajęcia rękodzielnicze,

13.00 Wycieczka rowerowa (Drzewicz).

18.06.2019

15.00 warsztaty żeglarskie (zwroty przez sztag),

17.00 Zajęcia rekreacyjne (Jaskółka).

19.06.2019

10.00 Przygotowanie obiektu do zakończenia szkoły (SP 8 klasa i 3 gimnazjum),

14.00 zajęcia rekreacyjne na jaskółce.

21.06.2019

10.00 Kiermasz Rękodzieła,

15.00 Warsztaty żeglarskie (zwroty z wiatrem),

17.00 Zajęcia sportowe (siłownia plenerowa),

22.06.2019

10.00 Kiermasz rękodzieła,

10.00 Zajęcia plastyczne (gr młodsza),

12.00 Zajęcia plastyczne (gr starsza),

13.00 Wycieczka rowerowa (Binduga).

23.06.2019

10.00 Kiermasz Rękodzieła.

24.06.2019

15.00 Wyjazd na biwak profilaktyczny do Funki (24-26.06.2019).

25.06.2019

10.00 warsztaty ceramiczne (Mińsk Mazowiecki),

15.00 Zajęcia rekreacyjne (jaskółka).

26.06.2019

10.00 Warsztaty chlebowe (Stowarzyszenie na |Rzecz Osób Niepełnosprawnych),),

10.00 Kiermasz rękodzieła.

27.06.2019

11.00 Czwartki rękodzielnicze (sportowy duch),

15.00 Zajęcia wioślarskie sekcji UKS i WDK ( czwórki C, jedynki mini).

28.06.2019

10.00 Kiermasz Rękodzieła,

11.00 Spotkanie przedstawicieli Gmin Parkowych w Polsce.

29.06.2019

09.00 Motocyklowe Otwarcie Lata – Motoserce (Amfiteatr),

18.00 festyn z wiankami, zabawa taneczna (Amfiteatr).

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem