Wyniki z XIV Regat Żeglarskich o Błękitną Wstęgę Jeziora Karsińskiego

Wyniki z XIV Regat Żeglarskich  o Błękitną Wstęgę Jeziora Karsińskiego

Protokół z XIV Regat Żeglarskich o Błękitną Wstęgę Jeziora Karsińskiego w dniu 02.08.2014r.

Dla najszybszych załóg w danych klasach jachtów wręczono puchary.

W regatach startowały 24 jachtóy, 70 osób w następujących klasach:

I. Najszybsza łódź –Błękitna Wstęga :

1. miejsce: REGALUX z załogą:

- Stanisław Jączkowski

-  Kamil Jączkowski

- Krzysztof  Skokowski

- Monika Woźniak

II. Klasa , OTWARTO POKŁADOWA :

1. miejsce : FD Latający Holender POL 38 :

- Damian Bernaciak  - sternik

- Paweł Szczułkowski

2. miejsce :FIN :

- Adam  Wełniński  - sternik

3. miejsce: Korsarz z załoą :

- Adam Nicefor  - sternik

- Natalia Szyszka

4. miejsce: 420 z załogą:

- Piotr Zieliński – sternik

- Aleksandra Nowak

5. miejsce: PIRAT z załogą:

- Mieczysław Jerzyk – sternik

-  Anna Czapiewska

6. miejsce: ZEFIR z załogą:

- Tomasz Baraniak – sternk

- Magdalena  Baraniak

- Piotr Kraszyk

7. miejsce: DZ z załogą /10 osób/

III.  Klasa, Kabina do 6,0 m:

  1. miejsce PRIM z załogą;

- Aleksander Jażdżejewski – sternik

- Anna Jażdżejewska

- Jadwiga Jażdżejewska

2. miejsce: POL 58 z załogą:

- Marek Wilgała – sternik

- Michał Danielski

- Dariusz Żmija

3. miejsce: Orion Promil z załogą;

- Jan Malicki – sternik

- Maria Zienowska

4. miejsce: Mavika z załogą:

- Mieczysław Pruski – sternik

- Mieczysław Chmielewski

- Janina Pruska

- Elżbieta Chmielewska

IV. Klasa Kabina do 7,0 m

1. miejsce: ALABAMA z załogą:

- Robert Szyczka – sternik

- Grzegorz Szumacher

2. miejsce: LAKATOJ z załogą:

- Andzrzej Osowski – sternik

- załoga 4 osoby

3. miejsce: DZIADEK z załogą:

- Mariusz Jerzyk – sternik

- załoga 4 osoby

4. miejsce JUTRZENKA z załogą:

- Kamil Kupczyk- sternik

- Damian Skonieczny

5. miejsce: ELAN z załogą:

- Marek Stodulski – sternik

- załoga 4 osoby

6. miejsce: Wenus z załogą:

- Wojciech Rolbiecki – sternik

- Dariusz Kiedrowicz

- Jakub Kiedrowicz

- Mikołaj Okonek

7. miejsce: NADZIEJA z załogą:

- Mieczysław Zuń – sternik

- Marek Zuń

V KABINA + 7,m

1. miejsce: REGALUX z załogą:

- Stanisław Jączkowski

-  Kamil Jączkowski

- Krzysztof  Skokowski

- Monika Woźniak

2. miejsce: KANAMA z załogą:

- Natalia Szpera – sternik

- Andzrzej Szpera

- Piotr  Żmudziński

- Kan

3. miejsce: ŻÓŁTY z załogą:

- Mirosław Rybarczyk – sternik

- Marcin Lorek

4. miejsce: NEWERYN z załogą:

- Bogusław Lunitz – sternik

- Ewa Jerzyk

5. miejsce: GERONIMO z załogą:

- Włodzimierz Szałek – sternik

- Michał Szałek

- Tomasz Kerstin

6. miejsce: SHOBOS z załogą:

- Marcin Adriańczyk – sternik

- Stanisław Muzolf

SĘDZIOWIE:

  1. Stanisław  Kunza
  2. Andrzej Czapiewski

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry