„Skrzypek na dachu” w Swornegaciach

| Opublikowane w: Swornegacie
„Skrzypek na dachu” w Swornegaciach

08 maja 2016 r. w Wiejskim Domu Kultury w Swornegaciach wystąpili artyści z Opery Nova w Bydgoszczy w ramach projektu „Nie taki straszny dwór”. Koncert pt. ”Skrzypek na dachu” był jednym z pierwszych audycji realizowanych w ramach tegoż projektu. Koncert zawierał wybrane najpiękniejsze elementy musicalu. Podczas występu dzieci z publiczności mogły wcielić się w rolę prawdziwych artystów.
Kolejna audycja operetkowa odbędzie się 26 czerwca o godzinie 11:30, na którą serdecznie zapraszamy.
Audycja odbyła się dzięki współfinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach projektu "Kultura Dostępna".