Edukacyjny czwartek z Zaborskim Parkiem Krajobrazowym

W czwartkowe popołudnie (8 lutego, br.) do Wiejskiego Domu Kultury w Swornegaciach przyjechali pracownicy Zaborskiego Parku Krajobrazowego, aby poprzez gry i zabawy przybliżyć dzieciom wiadomości o otaczającej nas przyrodzie. Zajęcia z edukatorami z ZPK są już coroczną tradycją, która na stałe wpisała się w nasz "feryjny" rozkład zajęć. Chętnych osób do udziału w grach i zabawach nigdy nie brakuje, bowiem frekwencja tego dnia jest zawsze wysoka.

Bardzo dziękujemy pracownikom Zaborskiego Parku Krajobrazowego za edukacyjne odwiedziny w naszym domu kultury.