Wyjazd do Centrum Edukacji Przyrodniczej

25.01. został zorganizowany wyjazd do Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego "Bory Tucholskie" w Chocińskim Młynie. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć zagrodę pokazową zwierząt, gdzie znajdują się zwierzęta starych ras zwierząt gospodarskich np. owce świniarki, bydło białogrzbietne oraz dzikie zwierzęta, które z róznych przyczyn zdrowotnych nie mogą zostać wypuszczone na wolność. Kolejnym etapem było zwiedzanie muzeum przyrodniczego, gdzie znajdują się wystawy przyrodnicze, które zakresem tematycznym obejmują najciekawsze elementy środowiska przyrodniczego naszego Parku. Była to ciekawa lekcja dla uczestników, którą długo będziemy pamiętać.