Spotkanie Świąteczne

Jak co roku w naszym Domu Kultury zostało zorganizowane spotkanie świąteczne dla pań, które rozwijają swoje pasje poprzez uczestnictwo w naszych projektach i warsztatach. Można to nazwać tradycją domu kultury, że takie spotkania mają charakter warsztatowo-towarzyski; rozpoczynamy od wspólnego wypiekania sworzyńskiego chleba,  następnie siadamy do stołu, aby zjeść świąteczne potrawy, a także podsumować cały rok naszych działań, inspiracji oraz wydarzeń. Ponieważ jest to okres przed bożonarodzeniowy, składamy sobie życzenia i rozmawiamy o samych Świętach. Na koniec spotaknia każda z uczestniczek otrzymała upominek w postaci słodkości. Tego dnia można było zasilić puszkę ze zbiórką na rzecz chorej Zosi, za co bardzo dziękujemy.