FESTYNY LETNIE

W ostatnią sobotę lipca w Amfiteatrze w Swornegaciach gościliśmy Zespół „Klenczon Projekt”, który utworami Krzysztofa Klenczona przypomniał licznie przybyłej publiczności legendarny zespół „Czerwone Gitary”. W poprzednich sobotach na deskach naszego amfiteatru gościliśmy  Grzegorza Tyszkiewicza z szantowym repertuarem oraz Tomasza Szweda z Zespołem, który muzyką country ale przede wszystkim piosenką autorską - pełną nastroju i przemyśleń, dał obecnym na koncercie sporo radości i dobrej zabawy.