Podsumowanie lata 2021 z WDK Swornegacie

Lato dobiegło końca, także oferta warsztatów i spotkań wakacyjnych z WDK Swornegacie została zakończona. Wakacje 2021 w naszym domu kultury obfitowały w różnorodne zajęcia, m.in. sportowe, żeglarskie, plastyczne, ceramiczne czy kulinarne, na których zawsze był komplet chętnych. Wśród programu były też Kaszubskie Czwartki z kiermaszem, Test Kaszuba, letnie festyny oraz koncerty, m.in. bluesowy, operetkowy i country... Odwiedzali nas goście z różnych zakamarków Polski i zagranicy, którym spodobała się zarówno okolica, jak i działalność naszej placówki. Warsztaty cieszyły się dużą popularnością, tak samo jak promowanie kaszubskiej kultury.

Dziękujemy za zainteresowanie i wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do zapoznania się z programem pracy na wrzesień 2021.