Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Test Kaszuba

| Opublikowane w: Swornegacie
Test Kaszuba

Tegoroczny Test Kaszuba odbędzie się na „siedmiobarwnym szlaku”

Stowarzyszenia Akolada i Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach zapraszają 13 sierpnia do udziału w grze terenowej pn. „Test Kaszuba”. W grze mogą wziąć udział samotni poszukiwacze przygód oraz  drużyny złożone zarówno z dzieci, jak i osób dorosłych – jeżeli do zabawy przystępują dzieci poniżej 7r.ż wymagany jest nadzór min. jednej osoby dorosłej. Start o godz. 15.00 sprzed Wiejskiego Domu Kultury w Swornegaciach.

Tegoroczna edycja gry będzie szczególna – odbędzie się pod hasłem „Test Kaszuba – na siedmiobarwnym szlaku”. Ze względu na obowiązujący reżim sanitarny nie będzie zdobywania sprawności we wszystkich „kaszubskich dyscyplinach” i spotkań „oko w oko” ze znawcami kaszubskiego folkloru. Będzie za to okazja do poznania tajemnic kaszubskiego haftu podczas wędrówki po ścieżkach i bezdrożach Swornegaci. Uczestnicy gry będą mogli poznać tajemnice kaszubskiego haftu i dostrzec w przyrodzie wszystkie kolory używane przez Kaszubów do tworzenia swoich niepowtarzalnych dzieł.

W nagrodę, na zakończenie gry,  dla wszystkich uczestników zabawy  zagra kaszubska kapela. Dla graczy przewidziano też nagrody.

Udział w grze jest bezpłatny – zapraszamy 13 sierpnia do Swornegaci!

Regulamin gry

Regulamin wydarzeń plenerowych w okresie epidemii COVID-19

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem