Wyjazd do DDPS w Tucholi.

Wyjazd do DDPS w Tucholi.

W ostatnią środę nasze seniorki z WDK w Ogorzelinach oraz  z świetlicy w  Nowym Dworze z instruktrkami wyjechały do Domu Dziennego Pobytu Seniora w Tucholi. Spędziliśmy tu czas w gronie podopiecznych tamtejszej placówki. Wraz z uczęszczającymi do DDPS wykonaliśmy przepiękne choinki ze sznurka. Prace mijały w przemiłej atmosferze, przy śpiewie i uśmiechach. Nasze panie senorki przekazały wszystkie swoje umiejętności, nabyte podczas warsztatów. Wykonane rękodzieła zostały udekorowane cekinkami, koralikami, łańcuszkami robionymi szydełkiem oraz innymi pięknymi ozdobami. Wszyscy byli zadowoleni z wykonanych prac, a gotowe choinki prezentowały się przepięknie.

Projekt „Rękodzieło u nas żyje – dziadek plecie, babcia szyje!” jest dofinansowany ze środków MRPiPS w ramach Programu ASOS.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem