Nowy Dwór

ŚWIETLICA WIEJSKA W NOWYM DWORZE
NOWY DWÓR 19/2
89-620 Chojnice
tel. 533 343 469

Instruktor:
Monika Hałasowska
- monikah@gokchojnice.pl

 

Świetlica Wiejska w Nowym Dworze znajduje się w pięknej okolicy, pełnej lasów oraz miejsc upamiętniających historyczne wydarzenia i postacie – ma to odzwierciedlenie w ofercie zajęć proponowanych przez placówkę.

W świetlicy, co roku organizowanych jest wiele imprez integracyjnych (turnieje sportowe, wspólne wyjazdy, festyny) a także wycieczki edukacyjne, kulturalne i rekreacyjne.

Wśród wielu prowadzonych zajęć każdy znajdzie coś dla siebie - odbywają się zajęcia muzyczne, plastyczne, techniczne, sportowe, kulinarne, audiowizualne, komputerowe.

W świetlicy cyklicznie spotykają się panie z Klubu Seniora. Dla seniorów organizowane są również różnorodne projekty, które mają na celu zwiększenie społecznej i kulturalnej aktywności tych mieszkańców wsi.

Świetlica w Nowym Dworze współpracuje z miejscowym Zakładem Zagospodarowania Odpadów, co przekłada się na szereg działań proekologicznych i bogatą ofertę zajęć z zakresu edukacji ekologicznej. Dzięki współpracy z ZZO świetlica może też liczyć na wsparcie tego zakładu w realizowanych przedsięwzięciach.

 

Godziny otwarcia

DzieńGodzina
Poniedziałek 14:00 – 18:00
Wtorek 14:00 – 18:00
Środa 14:00 – 18:00
Czwartek 14:00 – 18:00
Piątek 14:00 – 18:00

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem