Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Dzień Dziecka w Nowym Dworze

| Opublikowane w: Nowy Dwór
Dzień Dziecka w Nowym Dworze

Mieszkańcy sołectwa Nowy Dwór wyjątkowo hucznie świętowali tegoroczny Dzień Dziecka. Wszystko za sprawą wyjątkowego zaangażowania i współdziałania wielu osób. W organizację święta dzieci w miejscowej świetlicy włączyła się Rada Sołecka z Sołtys – Danutą Łobocką na czele, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ogorzelinach, pracownicy Zakładu Zagospodarowania Odpadów, dzielnicowy - asp. Łukasz Kapanka, a także rodzice.

W festynie, udział wzięły całe rodziny. Można się było sprawdzić w wielu konkursach i konkurencjach; były też zamki dmuchane, trampoliny, malowanie twarzy, włosów, paznokci a nawet tatuaży. Organizatorzy wykorzystali też okazję do „przemycenia” w trakcie zabawy sporej dawki wiadomości z zakresu ekologii. W namiocie ZZO Nowy Dwór można się było zapoznać z zasadami prawidłowej segregacji odpadów i właściwego postępowania z odpadami. W trakcie zabaw i konkursów dzieci (i nie tylko one!), przyswoiły porządną dawkę wiedzy, która w przyszłości na pewno przełoży się na prawidłowe postawy pro-ekologiczne.

Dla wszystkich były też pieczone kiełbaski i słodkości – ZZO w Nowym Dworze wsparł imprezę także finansowo, dzięki czemu uczestnicy mogli korzystać ze wszystkich atrakcji nieodpłatnie.

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem