Warsztaty malowania na szkle z p. Zygmuntem Kędzierskim

W ramach projektu "Nadmienić można, że mam duże zaciekawienie wynalazczością" w Wiejskim Domu Kultury w Ogorzelinach odbywają się warsztaty malowania na szkle. Nasz prowadzący p. Zygmunt Kędzierski uczy dzieci i młodzież sztuki malowania, zdobienia w stylu ludowym artysty p. Józefa Chełmowskiego.

Pod okiem p. Zygmunta powstają naprawdę piękne prace przedstawiające anioły, postacie świętych i naszych patronów.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.