"Sekretny Świat Kotów"

| Opublikowane w: Nowa Cerkiew

Pozostając w klimacie Dnia Kota, który miło spędziliśmy w Świetlicy Wiejskiej w Racławkach, postanowiliśmy wybrać się również na film o tej tematyce i udało się :)

"Sekretny Świat Kotów" - to tytuł filmu, który z przyjemnością obejrzeliśmy 19.02.2019r. w Chojnickim Domu Kultury.

Wielką atrakcja nie było dla nas tylko to, że wybralismy się na film, ale wiele z nas po raz pierwszy było w nowo wyremontowanym budynku Domu Kultury i zrobiło to na nas duże wrażenie.

No i na koniec nie obyło by się bez wizyty w Mc Donald"dzie i napełnieniu brzuszków kilkoma smakołykami.