Nowa Cerkiew

img_7299_wynik

ŚWIETLICA WIEJSKA W NOWEJ CERKWI
Nowa Cerkiew, ul. 18 Pułku Ułanów Pomorskich 7
89-620 Chojnice
tel. 533 343 461

Instruktor:
Karolina Garstecka
- karolinag@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Nowej Cerkwi rozpoczęła działalność w 2013 roku. Powstała w budynku po dawnej poczcie. Nowoczesny i funkcjonalny obiekt sprzyja bogatej ofercie zajęć. Ponadto tuż obok obiektu mieści się boisko oraz plac zabaw, które umożliwiają spędzanie czasu na świeżym powietrzu podopiecznym placówki.

W Świetlicy mają miejsce spotkania okolicznościowe z okazji Dnia Babci i Dziadka,  Dnia Kobiet, Dnia Matki i Ojca, Dnia Dziecka, Andrzejek, Mikołajek oraz spotkania opłatkowe, bale karnawałowe.

W ramach działalności placówki odbywają się stałe zajęcia: plastyczno- techniczne, dydaktyczne,  rekreacyjno – ruchowe,  muzyczne - prowadzone  pod kierunkiem instruktora muzyki.  W czasie roku  szkolnego odbywają się warsztaty rozwoju  umiejętności społecznych na podstawie programu „Spójrz inaczej”. W świetlicy dzieci mogą też odrobić zadania domowe.

Organizowane są również wycieczki i wyjazdy, m.in. wycieczki  rowerowe po okolicy a także do zaprzyjaźnionych świetlic z naszej gminy oraz wyjazdy na basen lub kręgle.

 

Godziny otwarcia

DzieńGodzina

Poniedziałęk

15:00- 19:00
Wtorek 15:00- 19:00
Środa 15.00 - 19:00
Czwartek 15.00 - 19.00
Piątek 15.00 - 19.00

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem