Ferie zimowe

Ferie zimowe

Kochani!

 

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, a zaraz po nich ferie zimowe.

 

Niestety, na chwilę obecną nie będziemy mogli spotkać się w palcówce, lecz znalazłam na to sposób i przygotowałam dla was ciekawą ofertę online.

W niektóre dni spotkamy się za pomocą platformy classroom – tak, jak robicie to w szkole...

Aby otrzymać kod do zajęć, bardzo proszę o kontakt poprzez messenger, lub telefonicznie pod numerem 533-343-461.

Będę wam również przesyłała różne materiały, lub zadania do wykonania za pośrednictwem artykułów na stronie Gminnego Ośrodka Kultury, w zakładce PLACÓWKI – NOWA CERKIEW

 

Już nie mogę się doczekać :)

 

A teraz zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Ferie zimowe 2021

Tydzień pierwszy – Ferie- czas start !

4.01.2021

Poniedziałek

Jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe”

11.00 - połączenie online - szukamy pomysłów na to, jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe, po czym pomysły te wykorzystam do stworzenia plakatu informacyjnego.

Po połączeniu online, na stronie znajdziecie także kolorowanki z zasadami bezpiecznego zachowania zimą, które możecie wydrukować i pokolorować.

5.01.2021

Wtorek

Bałwankowe szaleństwo”

11.00 – połączenie online – Bałwanek ze skarpetki ( przygotujcie na to spotkanie: 1 białą skarpetkę, nożyczki, 1kg. ryżu, czarny pisak, wstążkę lub sznurek).

Po połączeniu online, na stronie znajdziecie również przepis na piankolinę, z której będziecie mogli stworzyć innego zimowego stworka - przyjaciela dla skarpetkowego bałwanka.

6.01.2021

Środa

,,Zimowa aura wokół nas”

Dziś proponuję Wam spacer z aparatem – niech każdy z Was, o wybranej dla siebie porze, pójdzie na spacer i zrobi zdjęcie oznak zimy w naszej miejscowości.

Następnie zdjęcia prześlijcie do mnie, poprzez messenger lub sms. Ze zdjęć zostanie stworzona wystawa w gablocie przed świetlicą i na stronę GOK).

7.01.2021

Czwartek

,,Karnawał czas zacząć”

11.00 – połączenie online – Maski karnawałowe ( przygotujcie na to spotkanie: kolorowe kartki, klej, pisaki, mogą być także cekiny i brokat, oraz długa gumka lub patyczek do szaszłyków).

Po połączeniu online, na stronie znajdziecie także inne propozycje do stworzenia masek karnawałowych i szablony do wydruku.

8.01.2021

Piątek

W co się bawić w zimowe wieczory?”

11.00 – połączenie online – porozmawiamy o tym, jak spędzamy długie zimowe wieczory, a także poznacie kilka zabaw ruchowych, które później będziecie mogli wykorzystać spędzając czas z domownikami.

Po połączeniu online, znajdziecie na stronie „przypominajkę” – czyli zdjęcia, lub filmiki, z opisami tych zabaw.

Tydzień drugi - Jak spędzić czas z zadaniami online?

W tym tygodniu codziennie na stronie pojawią się zadania online do wykonania. Po wykonaniu wszystkich zadań i przesłaniu rozwiązań do instruktora, otrzymacie upominek.

11.01.2021

Poniedziałek

Jaki obrazek został zakodowany? Działaj według instrukcji podanej na stronie, a dowiesz się co się tam kryje, a następnie napisz o tym instruktorowi.

12.01.2021

Wtorek

Rozwiąż krzyżówkę online, i prześlij hasło.

13.01.2021

Środa

Ułóż Puzzle online, zrób zdjęcie i prześlij je. Czekam na efekty.

14.01.2021

Czwartek

Jakie hasło powstanie z liter, które zostały w wykreślance online? Czekam na odpowiedzi...

15.01.2021

Piątek

Odszyfruj hasła online, za pomocą instrukcji zamieszczonej w artykule na stronie i prześlij je do instruktora.

 

Uwaga! W przypadku ograniczenia, bądź zniesienia obostrzeń, zajęcia odbędą się w świetlicy, o czym poinformuję Was na stronie.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry