Wyjazd do Ośrodka Pomocy Społecznej w Tucholi, Dom Dziennego Pobytu

Wyjazd do  Ośrodka Pomocy Społecznej w Tucholi, Dom Dziennego Pobytu

W ramach projektu " Rękodzieło u nas  żyje, dziadek plecie babcia szyje" wybraliśmy sie z Paniami do Tucholi do Ośrodka Pomocy Społecznej, dziennego pobytu na warsztaty z wikliny.  Przebywa w tym ośrodku 15 podopiecznych. Wymyśliłyśmy z Paniami, że na tych warsztatach pokażemy jak można przygotować wianuszek świąteczny, który moze posłużyć w domu jako ozdoba ale również  można powiesić na drzwiach domu. Przygotowaliśmy wcześniej wianuszki z wikliny, które Panie nauczyły się pleść na zajęciach w świetlicy i zadaniem podopiecznych ośrodka było obłożyć wianuszki czymś zielonym ( świerkiem, jałowcem) a następnie każdy według swojego gustu ozdabiał swój wianuszek. Bardzo podobały nam się warsztaty w Tucholi. Było bardzo wesoło. Dziękujemy za tak miłe przyjęcie nas;)

Projekt „Rękodzieło u nas żyje – dziadek plecie, babcia szyje!” jest dofinansowany ze środków MRPiPS w ramach Programu ASOS.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem