Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

 

Data

Godziny pracy

Plan pracy na wakacje 2019

Świetlica Wiejska w Krojantach

01.07.2019

PONIEDZIAŁEK

 

10:00

 

 

Warsztaty w ramach projektu „Rękodzieło u Nas żyje – dziadek plecie, babcia szyje” rzeźbienie ptaszków

02.07.2019

WTOREK

 

10:00

 

 

Warsztaty w ramach projektu „Rękodzieło u Nas żyje – dziadek plecie, babcia szyje” rzeźbienie ptaszków

03.07.2019

ŚRODA

 

 

09:30-10:30

10:30-11:30

11:30-13:30

 

 

Rozgrywki w X-BOXA

Zajęcia plastyczne- pocztówka wakacyjna

Zabawy na boisku- gra w siatkówke

04.07.2019

CZWARTEK

 

 

09:30-11:30

11:30-13:30

 

 

Robótki ręczne (lepienie z masy solnej)

Zabawy świetlicowe ( zgaduj zgadula, kalambury)

05.07.2019

PIĄTEK

09:30-11:30

11:30-12:30

Rozgrywki sportowe- piłka nożna

Konkurs Jengi

08.07.2019

PONIEDZIAŁEK

 

 

Świetlica nieczynna-urlop instruktora

 

09.07.2019

WTOREK

 

 

Świetlica nieczynna-urlop instruktora

 

10.07.2019

ŚRODA

 

 

Świetlica nieczynna-urlop instruktora

 

11.07.2019

CZWARTEK

 

 

Świetlica nieczynna-urlop instruktora

 

12.07.2019

PIĄTEK

 

 

Świetlica nieczynna-urlop instruktora

 

15.07.2019

PONIEDZIAŁEK

 

 

Świetlica nieczynna-urlop instruktora

 

16.07.2019
WTOREK

 

 

Świetlica nieczynna-urlop instruktora

 

17.07.2019

ŚRODA

 

 

Świetlica nieczynna-urlop instruktora

 

18.07.2019

CZWARTEK

 

 

Świetlica nieczynna-urlop instruktora

 

19.07.2019

PIĄTEK

 

 

Świetlica nieczynna-urlop instruktora

 

22.07.2019

PONIEDZIAŁEK

 

09:30-10:30

10:30-11:30

11:30-13:30

 

Bierki

Gra w prawdę czy fałsz

Turniej piłki nożnej

23.07.2019

WTOREK

 

09:30-10:30

10:30-12:30

12:30-13:30

 

 

Zabawa na komputerach

Kulinarna przygoda- ciasta kruche

Gra w memory

24.07.2019

ŚRODA

 

09:30-11:30

11:30-13:30

 

Konkurs freesbe

Turniej piłkarzyki

 

25.07.2019

CZWARTEK

 

09:30-11:30

11:30-13:30

 

Konkurs – kręgle

Gra w zbijaka

 

26.07.2019

PIĄTEK

 

09:30-11:30

11:30-12:30

12:30-13:30

 

 

Zajęcia plastyczne- wulkan

Gry w karty

Zabawy na komputerach

29.07.2019

PONIEDZIAŁEK

 

09:30-10:30

11:30-12:30

12:30-13:30

 

 

Gra w Jenge

Zabawy na świeżym powietrzu

Zabawy z chustą animacyjną

 

30.07.2019

WTOREK

 

09:30-11:30

 

 

11:30-13:30

 

 

,,Kim chcę zostać w przyszłości”- swoje marzenia przelewamy na papier- technika dowolna

 

Gry świetlicowe z nagrodami- słodki poczęstunek

31.07.2019

ŚRODA

 

09:30-10:30

10:30-11:30

11:30-13:30

 

Konkurs- karaoke

Konkurs sportowy- biegi

Gry i zabawy umysłowe na różnym poziomie trudności- rebusy krzyżówki zagadki

 

01.08.2019

PONIEDZIAŁEK

 

09:30-11:30

11:30-12:30

 

 

Zabawa dla dzieci- podchody

„Kocham cię Polsko” – quiz wiedzy o Polsce i Polakach

02.08.2019

WTOREK

 

09:30-11:30

11:30-12:30

12:30-13:30

 

 

Poszukiwanie ukrytego skarbu

Zabawy przy komputerach

Zabawa w klasy

05.08.2019

PONIEDZIAŁEK

 

09:30-11:30

11:30-13:30

 

Zabawa w chowanego

Spacer z aparatem

06.08.2019

WTOREK

 

09:30-10:30

10:30-12:30

12:30-13:30

 

Gry i zabawy świetlicowe (warcaby, chińczyk)

Piknik dla dzieci- przynosimy sobie coś do jedzenia

Tenis stołowy

07.08.2019

ŚRODA

 

09:30-10:30

10:30-12:30

 

 

Zabawy ruchowe- slalom

Zajęcia plastyczne- wycinanki- Mój ulubiony film animowany” – wspomnienia

08.08.2019

CZWARTEK

 

09:30-10:30

10:30-11:30

09:30-11:30

 

Zabawa w ciuciubabkę

Konkurs –tor przeszkód na czas

Zajęcia plastyczne-ramka na wakacyjne zdjęcie

 

09.08.2019

PIĄTEK

 

09:30-12:30

 

12:30-13:30

 

Letnia wyprawa  po okolicy - wycieczka rowerowa, zwiedzanie zabytków naszej miejscowości

 

12.08.2019

PONIEDZIAŁEK

 

09:30-10:30

10:30-12:30

12:30-13:30

 

Ćwiczenia na siłowni

Gra w siatkówkę

Rozgrywki w X-BOXA

13.08.2019

WTOREK

 

09:30-11:30

 

 

11:30-13:30

 

Zajęcia plastyczne kolorowe lato- wyklejanie plasteliną dzbanuszków na kwiatki

 

Konkurs „Najładniejszy rysunek  w programie Paint ‘’

 

14.08.2019

ŚRODA

 

09:30-10:30

10:30-12:30

12:30-13:30

 

 

 

Piłkarzyki

„Milionerzy” – turniej wiedzy dla dzieci i młodzieży

Babinkton

15.08.2019

CZWARTEK

 

 

Świetlica nieczynna- ŚWIĘTO

 

16.08.2019

PIĄTEK

 

09:30-11:30

 

11:30-13:30

 

 

„Owocowy raj” – wspólne zrobienie owocowej sałatki( składniki do sałatki przynosimy)

„Jaka to melodia?” – zajęcia muzyczne na podstawie popularnego teleturnieju

 

19.08.2019

PONIEDZIAŁEK

 

09:30-11:30

11:30-12:30

12:30-13:30

 

 

Robimy ozdoby do świetlicy

Gry i zabawy w skakankę

Zbijak

20.08.2019

WTOREK

 

 

09:30-11:30

 

11:30-13:30

 

Projektowanie własnego orderu- technika dowolna; wręczenie orderów najsympatyczniejszej osobie w świetlicy

Zabawy na świeżym powietrzu

 

21.08.2019

ŚRODA

 

 

09:30-11:30

11:30-12:30

12:30-13:30

 

,,Zdrowa żywność- zdrowe ciało”- praca zespołowa- plakaty

Konkurs- bieg w worku

Zabawy przy komputerach

 

22.08.2019

CZWARTEK

 

09:30-11:30

11:30-12:30

12:30-13:30

 

Kulinarna przygoda- gofry

Zabawy z chustą animacyjną

Warcaby

23.08.2019

PIĄTEK

 

09:30-11:30

11:30-13:30

 

Konkurs- państwa i miasta

Zajęcie plastyczne- malowanie widoków okolicy

 

26.08.2019

PONIEDZIAŁEK

 

09:30-11:30

11:30-13:30

 

,,Moje ulubione warzywa i owoce”- praca plastyczna- wydzieranka

Gra w „Zgadnij kto to”

 

27.08.2019

WTOREK

 

09:30-10:30

10:30-11:30

11:30:13:30

 

Zabawy na komputerach

Karty

Zabawa na świeżym powietrzu

28.08.2019

ŚRODA

 

09:30-10:30

10:30-12:30

12:30-13:30

 

Gra w prawdę czy fałsz

Zabawy z piłką

Zabawa-  „Zgaduj zgadula”

29.08.2019

CZWARTEK

 

09:30-11:30

11:30-13:30

 

Kulinarna przygoda- naleśnik

Gry i zabawy na świeżym powietrzu

 

30.08.2019

PIĄTEK

 

09:30-13:30

 

Pożegnanie wakacji- gry  zabawy i ognisko dla dzieci

 

 

 

 

 

 

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem