DOKOŃCZENIE TRANSPARENTU I WIZYTA W BIBLIOTECE

W poniedziałek 09.05.2022R. podczas zajęć plastycznych dokończyliśmy malowanie naszego transparentu, który zabierzemy do Ciechocina na XVI Spotkanie integracyjne „Dzieci, Młodzież i Seniorzy Ojcu Świętemu J.P.II”

W tym samym dniu dorośli pojechali do biblioteki w Charzykowych na spotkanie z ilustratorem książek Panem Arturem Nowickim. Każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił z ilustracją wierszy Brzechwy oraz posłuchać jak powstają ilustracje do książek.