Kłodawa

dscf4127

 

ŚWIETLICA WIEJSKA W KŁODAWIE
Kłodawa 4
89-632 Brusy
tel. 533 343 491

Instruktor:
Marzena Cysewska -
marzenac@gokchojnice.pl

 

Świetlica wiejska w Kłodawie otwarta została w  2011 roku, dzięki remontowi  budynku sołeckiego. Sale są w pełni zmodernizowane i przystosowane do przeprowadzania różnorodnych zajęć, które się tu odbywają. Dzięki współpracy świetlicy z miejscową szkołą część zajęć sportowych odbywa się też w profesjonalnych warunkach na szkolnej hali sportowej. Placówka położona jest w niezwykle malowniczej okolicy, wśród lasów, co sprzyja licznym zajęciom w plenerze, zwłaszcza tych, z zakresu edukacji przyrodniczej.

W Kłodawie odbywa się wiele cyklicznych imprez, takich jak Dzień Dziecka, Dzień Matki, bal karnawałowy, Dzień Babci i Dziadka, czy festyn dożynkowy.

W placówce organizowane są zajęcia z zakresu żywego słowa, muzyczne, rekreacyjno – sportowe, dydaktyczno – umysłowe, plastyczno – techniczne oraz audiowizualne. W świetlicy odbywają się też dyskoteki tematyczne oraz liczne spotkania edukacyjno-integracyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ważnym wydarzeniem była realizacja projektu „Radość szycia”, w trakcie którego dorośli wolontariusze uszyli maskotki wg projektów podopiecznych świetlicy – zapoczątkowało to cykl spotkań krawieckich i rękodzielniczych dla dorosłych i seniorów.

 

Godziny otwarcia w sezonie  JESIENNO ZIMOWYM

DzieńGodzina
Poniedziałek 13.00 - 17.00
Wtorek 13.00 - 17.00
Środa 13.00 - 17.00
Czwartek 16.00 - 20.00  Warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych
Piątek 15.00 - 19.00
Sobota NIECZYNNE

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem