Lekcja biblioteczna w Klawkowie

| Opublikowane w: Biblioteka, Klawkowo
Lekcja biblioteczna w Klawkowie

9 grudnia pani Karolina z Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowy poprowadziła u nas bardzo świąteczną lekcję biblioteczną. Dzieci poznały historię św. Mikołaja, rozwiązały bardzo ciekawe zagadki o tematyce świątecznej ,mogły również zapoznać się z różnorodnymi książkami przywiezionymi przez panią instruktor. Najciekawszym punktem programu okazała się facynująca gra z kolorowymi  kubkami, przy której dzieci bawiły się doskonale. Niestety z braku czasu nie zdążyliśmy zrealizować części plastycznej przygotowanej przez panią Karolinę, koniecznie , więc musimy odwiedzić bibliotekę w ferię zimowe :) Badzo dziękujemy za interesujące zajęcia i do zobaczenia :)