Klawkowo

 

ŚWIETLICA WIEJSKA W KLAWKOWIE
ul. Dębowa 8
89-620 Chojnice
tel. 533 343 465

Instruktor:
Arleta Olter - arletao@gokchojnice.pl

 

Świetlica Wiejska w Klawkowie powstała w 2007 roku, dzięki czemu jej budynek jest bardzo nowoczesny. Przy placówce znajduje się plac zabaw i boisko, z których chętnie korzystają podopieczni.

W świetlicy organizowane jest  wiele cyklicznych imprez, np. Dzień Dziecka, Dzień Matki i Ojca, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Ziemi a także  warsztaty muzyczne i zajęcia sportowe (m.in. aerobic i nordic walking). W Klawkowie realizowane są także warsztaty umiejętności społecznych w oparciu o program „Spójrz inaczej”.

W planie zajęć jest też miejsce dla najmłodszych, którzy wraz z rodzicami uczestniczą w zabawach sensorycznych i integracyjnych.

Placówka posiada także bogatą ofertę skierowaną do seniorów, którzy w świetlicy spotykają cyklicznie i chętnie uczestniczą w różnorodnych zajęciach dla nich przeznaczonych, np. warsztatach komputerowych, czy spotkaniach chóru.

W Klawkowie odbywają się zawody w Baśce - kaszubskiej, tradycyjnej, regionalnej grze karcianej. Miejscowość posiada nawet własną drużynę.

Godziny Otwarcia

DzieńGodzina
Poniedziałek 15:00- 20:00
Wtorek 14:00- 17:30
Środa 15:00- 19:00
Czwartek 14:00- 18:00
Piątek 14:00- 17:30

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem