Uroczysta gala listopadowa w Wiejskim Domu Kultury w Swornegacie

| Opublikowane w: Klawkowo
Uroczysta gala listopadowa w Wiejskim Domu Kultury w Swornegacie

9 listopada wielopokoleniowo udaliśmy się do Wiejskiego Domu Kultury w Swornegaciach   na uroczystą galę podsumowującą projekt " Historia o tym, że nawet z kuchni drogi mogą wieść ku wolności ". W projekcie brała udział świetlica wiejska w Pawłowie,  Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach oraz my :), świetlica wiejska w Klawkowie. Seniorzy w ramach warsztatatów kulinarych poznali kuchnię okresu międzywojennego oraz wykonali potrawy na listopadową galę, natomiast dzieci podczas warsztatów tanecznych ćwiczyły tańce ludowe, które również zaprezentowały na uroczystości. To były wspaniałe Obchody Święta Niepodległości.

Jeszcze raz serdecznie dziękujęmy pani Kindze Chmara, panu Wojtkowi Chylewskiemu oraz pani Lucynie Bucław, dzięki której mogliśmy wziąć udział w owym projekcie.