Propozycje zajęć na wakacje 2018 w świetlicy w Klawkowie

Propozycje zajęć na wakacje 2018 w świetlicy w Klawkowie

PLAN ZAJĘĆ ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W KLAWKOWIE NA WAKACJE 2018OKU

 

CZERWIEC

Data

Czas trwania zajęć

Zajęcia

16- 17.06.2018

 

Piknik Profilaktyczny w Babilonie dla dzieci z g. A , połączony z nocowaniem w  ŚW w Czartołomiu

25- 27.06.2018

 

Biwak Profilaktyczny w Harcerskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce, dzieci i młodzież z g. B i C

LIPIEC

2 lipiec- poniedziałek

11.30- 13.00

13.00- 15.00

 

Spacer do lasu na poziomki,

Zabawa w kucharza- gofry z poziomkami

Popołudnie z bajkami

3 lipiec- wtorek

11.30- 13.30

13.30- 15.00

Warsztaty naukowe w przedszkolu „ Leśne Ludki”

Zajęcia świetlicowe ( Internet X- box)

4 lipiec- środa

Wyjazd ok. godz. 15.30

Powrót ok. godz. 19.30

Wyjazd do WDK Silno na „ Otwartą scenę dla wszystkich” oraz na dyskotekę pod chmurką

5 lipiec- czwartek

11.30- 13.30

13.30- 15.00

Karaoke , zabawa „ Jaka to melodia?”

Zabawy integracyjne ( policjant i złodziej, murarz)

6 lipiec- piątek

11.30- 12.30

12.30- 15.00

Zabawy sportowe na powietrzu (piłka nożna, siatka)

Turniej gier planszowych (scrabble, warcaby)

9 lipiec- poniedziałek

11.30-  15.00

Wycieczka rowerowa do Krojant:

- piknik

10 lipiec- wtorek

11.30- 12.30

12.00- 15.00

Zabawy sportowe na powietrzu (piłka nożna, unihokej)

Zabawa w kucharza-  galaretka z owocami

Popołudnie z bajkami

11 lipiec- środa

11.30- 13.30

13.30- 15.00

Zabawy sportowe na powietrzu (piłka nożna, linka)

Zajęcia świetlicowe (Internet, kalambury)

12 lipiec- czwartek

11.30- 13.30

13.30- 15.00

Zajęcia plastyczne (masa solna, glina)

Zabawy sportowe na powietrzu (piłka nożna, „kółko i krzyżyk”- gra zespołowa)

13 lipiec- piątek

10.00- 14.00

Wyjazd do Charzykowy- Orlik na „ Mały Mundial”

16 lipiec- poniedziałek

11.30- 12.30

12.00- 15.00

Zabawy sportowe na powietrzu (siatka, unihokej)

Zabawa w kucharza-  zapiekanki

Popołudnie z bajkami

17 lipiec- wtorek

Wyjazd ok. godz.

Powrót ok. godz.

Wycieczka pociągiem do Tczewa

- Kino Helios: „ I Nie ma mocni 2”

18 lipiec- środa

11.30- 12.30

12.30- 15.00

Zabawy sportowe na powietrzu (siatka, unihokej)

Warsztaty plastyczne (ozdabianie toreb z materiału pisakami , koralikami, guzikami)

19 lipiec- czwartek

11.30- 12.30

12.00- 15.00

Zabawy sportowe na powietrzu (siatka, unihokej)

Warsztaty plastyczne (ozdabianie toreb z materiału pisakami , koralikami, guzikami, c. d.)

20 lipiec-piątek

10.00- 14.00

Wyjazd do Charzykowy- na Turniej siatkówki plażowej

23 lipiec- poniedziałek

11.30- 12.30

12.30- 15.00

Gry integracyjne ( „wygibajtus”, kalambury)

Zabawa w kucharza-  naleśniki

Popołudnie z bajkami

24 lipiec -wtorek

11.30- 12.30

 

12.30- 15.00

Zabawy sportowe na powietrzu („ kółko i krzyżyk”, „państwa , miasta”)

Zajęcia świetlicowe ( Tworzenie programu artystycznego na dożynki, dekoracja)

25 lipiec-środa

11.30- 14.00

 

14.00- 15.00

Zajęcia plastyczne ( malowanie farbami na sztalugach- „krajobrazy w mojej wsi” , konkurs)

Karaoke, „ Jaka to melodia?”

26 lipiec- czwartek

Wyjazd ok. godz. 10.30

Powrót ok. godz. 14.30

Wyjazd do Człuchowa

- Park linowy

- Park wodny

27 lipiec- piątek

11.30- 12.30

12.30- 15.00

Zabawy sportowe na powietrzu

Zajęcia świetlicowe ( Tworzenie programu artystycznego na dożynki, dekoracja)

30 lipiec- poniedziałek

 

11.30- 12.30

12.30- 15.00

Zabawa w kucharza-  frytki

Zajęcia świetlicowe ( Tworzenie programu artystycznego na dożynki, dekoracja)

31 lipiec- wtorek

11.30- 12.30

12.30- 15.00

Zajęcia plastyczne ( glina, plastelina)

Warsztaty taneczne- przygotowanie układu na dożynki

SIERPIEŃ

1 sierpień- środa

11.30- 12.30

12.30- 15.00

Karaoke, „ Jaka to melodia?”

Przygotowania do dożynek - próby

2 sierpień- czwartek

11.30- 14.00

 

14.00- 15.00

Zajęcia plastyczne ( malowanie farbami na sztalugach- „krajobrazy w mojej wsi” , konkurs)

Zajęcia plastyczne ( malowanie farbami na sztalugach)

3 sierpień- piątek

11.30- 12.30

12.30- 15.00

Zajęcia plastyczne  (Tworzenie zwierzaków ze snopków słomy)

Przygotowania do dożynek - próby

6 sierpień- poniedziałek

11.30- 13.30

13.30- 15.00

Przygotowania do Dożynek – Tworzenie zwierzaków ze snopków słomy c. d

Przygotowania do dożynek - próby

7 sierpień- wtorek

Wyjazd ok. godz. 8.00

Powrót ok. godz. 20.00

Wycieczka autokarowa do wioski westernowej w Rudniku

8 sierpień- środa

11.30- 14.00

 

14.00- 15.00

Przygotowania do Dożynek – Tworzenie zwierzaków ze snopków słomy c. d

Przygotowania do dożynek - próby

9 sierpień- czwartek

19.00- 9.00

Maraton świetlicowy dla młodzieży ( od 12 lat)

 

10 sierpień- piątek

 

Świetlica nieczynna

13- 28. 08 – świetlica nieczynna

26 sierpień- niedziela

 

Dożynki parafialne

27 sierpień- poniedziałek

 

Świetlica nieczynna

28 sierpień- wtorek

11.30- 12.30

12.30- 15.00

Zajęcia świetlicowe- Internet, X- box

Zabawa w kucharza-  gofry

Popołudnie z bajkami

29 sierpień- środa

11.30- 12.30

12.30- 15.00

Zajęcia świetlicowe- przygotowanie zadań do gry terenowej

Gra terenowa ( podchody)

30 sierpień- czwartek

13.00- 16.30

Ognisko na pożegnanie lata

- gry i zabawy na placu zabaw

31 sierpień- piątek

 

Świetlica nieczynna

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry