Wizyta w Chojnickim Centrum Kultury - animacja "Między nami żywiołami"

Wizyta w Chojnickim Centrum Kultury - animacja

Dzisiejszy dzień możemy zapisać do udanych a nawet bardzo udanych.

Pierwszą atrakcją był przejazd autobusem MZK do Chojnic. Dla niektórych był to pierwszy taki przejazd. Dziękujemy panu kierowcy za miłe przyjęcie naszej wesołej gromady.

Następnym punktem była oczywiście budka z lodami. Co to za wyjazd bez lodów. Lody muszą być obowiązkowo. I gofry też. Tutaj także dziękujemy za miłą obsługę i cierpliwość :-) pań ekspedientek :-). Potem zabawa na placu zabaw. Super zabawa.

Ostatnim punktem naszej wycieczki i zarazem głównym była wizyta w Chojnickim Centrum Kultury. Wybraliśmy się na film animowany pt. "Między nami żywiołami".

Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat.

Wszyscy wyszli z sali kinowej bardzo zadowoleni i uśmiechnięci. Ci mali i ci duzi również.

Następne przygody przed nami.

Zapraszamy!!!

P.S.

Składam najserdeczniejsze podziękowania dla rodziców naszej ferajny. Jesteście wielcy. Bez Was nie byłoby tak fajnie i spokojnie :-).

Dziękuję za wszelką okazaną mi pomoc.