Dzień Kobiet w Klawkowie

Dzień Kobiet w Klawkowie

11 marca (sobota) spotkaliśmy się w naszej świetlicy, aby świętować Dzień Kobiet.

Wszystkie Panie otrzymały piękne życzenia i kwiatka.

Spotkanie rozpoczęliśmy od złożenia życzeń i kwiatów oraz upominków naszej pani sołtys - Ludwice Pokojskiej, ponieważ tego dnia przypadał również Dzień Sołtysa oraz 20-lecie "sołtysowania" pani Ludwiki w Klawkowie.

Do życzeń dołączyli się z-ca wójta Janusz Szczepański oraz sekretarz gminy Lucyna Zawiszewska.

Nie zabrakło także programu artystycznego oraz konkursów z nagrodami.

Wystąpił chór Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach pod batutą Karola Ostrowskiego, przy akompaniamencie Michała Ratkowskiego.

Odbył się także konkurs na najsmaczniejszą potrawę, gdzie jurorami byli panowie. Mieli oni nie lada zadanie, gdyż każda potrawa prezentowała się smakowicie. W ostateczności wybrano po jednej potrawie w trzech kategoriach ("słodkie" - sernik z borówkami, "na zimno" - sałatka z ravioli i pora, "do smarowania" - okrasa).

Przeprowadziliśmy również konkurs na najdłuższe nogi, teleturniej "1 z 10" i otwierania magicznej kłódki.

Podczas naszego spotkania panie mogły skorzystać z porad pani makijażystki, która w prosty i profesjonalny sposób doradzała, jak dbać o skórę i jak prawidłowo wykonać makijaż.

Kojeny raz mogliśmy posłuchac i zobaczyć, czym zajmuje się podolog. Pani Karolina Szynwelska przybliżyła nam tematykę dbania o stopy, co jest (jak się okazuje) bardzo ważne - to właśnie nasze stopy niosą nas przez całe życie i pozwalają odkrywać świat na różne sposoby - pieszo, w biegu czy w tańcu.

Dziękuję bardzo wszystkim za zaangażowanie i miłą atmosferę.

Widzimy się za rok!!!

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem