Nagranie z próby chóru

W minioną środę w świetlicy w Klawkowie spotkali się członkowie chóru, który powstał w ramach projektu „ZIEMIANKI – POLKI – EUROPEJKI”. Było to ostatnie spotkanie grupy przed debiutem. Amatorzy wspólnego śpiewania przećwiczyli cały repertuar, jaki przygotowali na uroczystą galę z okazji obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. W programie występu znalazły się piosenki z okresu XX-lecia międzywojennego z repertuaru m.in. Hanki Ordonówny i Mieczysława Fogga. Wszystkich utworów będzie można wysłuchać 18 września (w najbliższą niedzielę) w Wiejskim Domu Kultury w Silnie. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 16.00.  Wydarzenie będzie też transmitowane na żywo na profilu FB Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach. Chcąc zachęcić Państwa do wspólnego świętowania przedstawiamy nagranie z próby generalnej. Wystarczy „kliknąć” poniżej!