Praca wre, a wiosna już tuż, tuż

Z godziny na godzinę, z minuty na minutę, coraz bardziej zbliżamy się do nadchodzącej wiosny, a co za tym idzie do Świąt Wielkanocnych także. Wszyscy zakasali rękawy i ostro, intensywnie, z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach o tematyce wiosenno-wielkanocnej. Dzieci pokolorowały zajączki, które zdobią okna naszej placówki. Dziewczyny z bibuły, krepy, wstążek i patyczków stworzyły kwiaty, które przyozdobiły salę zabaw. Wszem wobec czuć powiew wiosny. Seniorzy wspólną rękodzielniczą pracą wsparli wystawę i kiermasz, które w pobliski weekend odbędą się w Galerii "Brama Pomorza". Zapraszamy wszystkich zarówno na prowadzone tam warsztaty, wystawę i kiermasz, bowiem przyświeca nam szczytny cel.

Nie zapominajmy także, iż jutro Pierwszy Dzień Wiosny! Zapraszamy serdecznie  dzieci do świetlicy na ten wyjątkowy dzień. Harmonogram dnia widnieje w zakładce: Plan Zajęć.

Uprzejmie przypominam o zabraniu przez dzieci (chętne na pizzę) co najmniej 10 zł. Zamawiamy wspólną pizzę :) Przypominam także o konkursie z nagrodami na najciekawsze przebranie. Proszę o zapoznanie się z planem.

Zapraszamy!