Zostań współtwórcą MEGAKOLOROWANKI!

Zostań współtwórcą MEGAKOLOROWANKI!

Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach zwraca się z prośbą do osób lubiących i potrafiących rysować/malować/tworzyć grafiki, (zarówno amatorów, jak i profesjonalistów), które chciałyby uczestniczyć w  stworzeniu MEGAKOLOROWANKI. Będzie to wydawnictwo „wielkiego formatu”, które chcemy zapełnić rysunkami inspirowanym hasłem „Przyroda i kultura na Kaszubach”.

Prace, które:

- będą odpowiadały tematyce wydawnictwa

- będą spełniały kryteria gatunku: „kolorowanka”

- zostaną pozytywnie zaopiniowane przez ekspertów (grafika i plastyka);

A ich autorzy są mieszkańcami powiatu chojnickiego i złożą stosowne oświadczenia (zobacz/pobierz)

opublikujemy w wydawnictwie.

Każdy z rysunków planujmy uzupełnić o opis (wierszyk, hasło, tytuł…) wymyślony przez dzieci.

Ta MEGAKOLOROWANKA ma służyć promocji regionu (i oczywiście działań naszej biblioteki!). Nazwiska wszystkich współtwórców (chyba, że będą woleli pozostać anonimowi) podamy w wydawnictwie. Autorom przekażemy też gratisowe egzemplarze kolorowanki.

Jeżeli planujecie przekazanie nam prac, prosimy o wykonanie ich czarnym pisakiem (markerem, ołówkiem...) na białym tle, na kartce formatu min. A5 max. A3. Prosimy też o oryginały prac (nie przyjmujemy zdjęć, skanów etc.).

Zainteresowanych prosimy o kontakt  z bibliotekarką - Adrianą Wodowską – tel. 533 343 497, e-mail adrianaw@gokchojnice.pl, do 30 września 2023 r.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem