Gość specjalny

Gość specjalny

Dzisiaj odwiedził nas gość specjalny- pani Daria Kiedrowicz, która jest mieszkanką Czartołomia a z wykształcenia jest fryzjerką.
Pani Daria pokazała nam podstawowe narzędzia do pracy w zawodzie fryzjer, odpowiadała na nasze pytania i przybliżyła nam pracę stylisty fryzur. Fryzjer zawodowo zajmuje się układaniem fryzur zgodnie z życzeniem klienta, a czasem to nie jest takie proste. Obok strzyżenia i układania włosów, fryzjerzy zajmują się różnymi rodzajami koloryzacji włosów- farbowaniem,rozjaśnianiem, tworzeniem pasemek, balejażem, dekoloryzacją.  Bardzo ważne jest, aby fryzjer posiadał szeroką wiedzę nie tylko o aktualnych trendach, lecz o składach kosmetyków, których używa. Pani Daria opowiadała także o higienie pracy i wpływie różnych specyfików na skórę głowy. Dzieci z przyjemnością uczestniczyły w zajęciach nauki czesania.
Bardzo dziękujemy za odwiedziny i przekazaną wiedzę. Kto wie?... może rośnie nam mały fryzjer lub fryzjerka w świetlicy zainspirowany dzisiejszymi zajęciami.
Zwieńczeniem dnia była dyskoteka dla młodzieży, na którą wybraliśmy się do WDK w Silnie. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspólną zabawę. Było super! Już czekamy na kolejną dyskotekę.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem