Wyjazd do Teatru Polskiego w Bydgoszczy

W dniu dzisiejszym - w ramach projektu "Klasyka literatury polskiej w teatrze dostępna dla mieszkańców wiejskiej gminy Chojnice", dzieci ze świetlicy wiejskiej w Czartołomiu wraz z dziećmi ze świetlicy wiejskiej w Pawłowie, Angowicach i Wiejskiego Domu Kultury w Swornegaciach, wzięły udział w wyjeździe do Teatru Polskiego w Bydgoszczy na spektakl pt.: „Pchła Szachrajka” (reżyseria Łukasz Gajdzis). Aktorzy wykorzystując tekst Jana Brzechwy, wprowadzili nas w bajkowy świat, który towarzyszył nam także podczas drogi powrotnej. Dzieci bardzo zadowolone wróciły do domów.