LEKCJA BIBLIOTECZNA - ,,KARMNIK BARTKA''

| Opublikowane w: Biblioteka, Ciechocin
LEKCJA BIBLIOTECZNA - ,,KARMNIK BARTKA''

Zaprosiliśmy do naszej świetlicy panią  z biblioteki , która przeprowadziła dla nas ciekawe zajęcia podczas których dzieci poznawały ptaki oraz pogłębiły wiadomości o warunkach życia ptaków w okresie jesienno-zimowym a tym samym  konieczności dokarmiania. W dalszej częci spotkania dzieci samodzielnie porzygotowały karmniki dla ptaków z pudełek po mleku, które zostały wypełnione ziarnem. Zajecia sprawiły dzieciom wiele radości.Oprócz ciekawych zabaw dzieci mogły obejrzeć a nawet wypożyczyć ksiażkę z gminnej biblioteki. Super zajęcia za które dziekujemy pani Karolinie z gminnej biblioteki, która ma siedzibę w Charzykowach i tam czekają ksiażki dla spragnionych czytelników.A my zapraszamy do naszej pólki książkodzielni gminnej codziennie od 14.00 do 18.00, a w środy od 10.00 do 14.00.