Zagraliśmy razem z WOŚP

Zagraliśmy razem z WOŚP

11 wolontaruszy z Ciechocina wzięło udział w 29 finale WOŚP. Mimo mroźnej niedzieli z wielką determinacją przystąpiliśmy do akcji - wyruszyliśmy w trzech kierunkach gminy Chojnice.

Z pierwszą grupą odwiedziliśmy Ciechocin, Sławęcin i Ogorzeliny. Na chwilę zatrzymaliśmy się w gościnnych i urokliwych Doręgowicach, gdzie pani sołtys poczęstowała nas gorącą herbatą. Oprócz gościnności poczuliśmy, że nasze działania są potrzebne i zasadne, za co bardzo dziękujemy mieszkańcom Doręgowic. Licznie pojawili się oni w centrum wsi, przy pięknej kapliczce, aby wziąć udział w akcji WOŚP.

Druga grupa kwestowała w Charzykowach oraz Funce, natomiast grupa trzecia odwiedziła Nową Cerkiew i Objezierze. Naszą akcję zakończyliśmy w Lipienicach w galeri Brama Pomorza, gdzie wspólnie kwestowaliśmy do godz. 15.00.

Do naszej akcji dołączyła firma Corsiva Yachting - ustawiliśmy tam puszkę stacjonarną (za co sedecznie dziękujemy panu prezesowi) i dzięki hojności pracowników zbiórka powiększyła się o kwotę 942,59 zł

Wolontariusze uzbierali razem  3633 zł, co daje łączną kwotę 4575,59 zl.

Wielkie podziękowania dla dobroczyńców i wolontariuszy naszej pierwszej akcji WOŚP


Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry